Не так давно почала фарбувати волосся, приблизно року 3 назад! Фарбуюся раз на три місяці приблизно! 2 роки тому перший раз трапилася алергія. Перший раз спухли вуха. Це було терпимо, але свербіли моторошно! Далі гірше! Тепер після фарбування згоряє шкіра голови, перші 3 дні просто жахливо чешеться, через 3 дня запалюються лімфовузли голови, кожен раз в нових місцях! Болять жахливо, ночами спати неможливо. Допомагає тільки курс антибіотиків. Краса вимагає жертв) У мене величезне прохання до дівчаток, які стикалися з подібними проблемами допоможіть, може хто знає фарбу гіпоалергену! Як самі справляєтеся?

Коментарів

2
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  якось лежала в токсикології (грибами отруїлася) з дамою, яка пофарбувала волосся і трохи дуба не дала. У неї язик так розпух - її ледь відкачали. Недарма все-таки на коробочках пишуть: “Спочатку проведіть тест …” Але хто слідує цій інструкції? Хто маже фарбою на руці і чекає добу? Жаль, ніхто.

  більше 3 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  У мене був хімічний опік, після фарбування підробкою палетт, після чого я придбала алергію на фарбу для волосся. Але все одно фарбувалася, хоча категорично не можна. 2 роки застосовувала протинабрякові бальзами, шампуні, симптомів алергії не було, але і колір не задовольняв, тим більш стійкість. Протягом року фарбуюся стійкою фарбою без аміаку, перед фарбуванням обов’язково - за 2 години таблетка супрастіна, час фарбування зменшую, намагаюся не втирати в шкіру, а просто розподіляти фарбу по волоссю. Добре змиваю, промиваю шампунем, і великою кількістю води. Протягом 3 днів, знову ж супрастин по 1 таб. і 1 день таблетка мочегінні. Я Вам це не раджу, алергія дуже непередбачувана! І гіпоалергенних фарб немає!

  більше 3 року

Останні коментарі

irinadragan521

irinadragan521

відповіла(ів) на Шопинг я також купую одяг через ін...
diezel17@rambler.ua

krunichnaya17

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Есть и другие способы быть ...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Вічне питання..http://blog....
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Ви вірите в любов не з першого погляду? Вірю! Для серйозних почутті...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Мода і краса Якщо маєш хороший смак- нія...