Не так давно почала фарбувати волосся, приблизно року 3 назад! Фарбуюся раз на три місяці приблизно! 2 роки тому перший раз трапилася алергія. Перший раз спухли вуха. Це було терпимо, але свербіли моторошно! Далі гірше! Тепер після фарбування згоряє шкіра голови, перші 3 дні просто жахливо чешеться, через 3 дня запалюються лімфовузли голови, кожен раз в нових місцях! Болять жахливо, ночами спати неможливо. Допомагає тільки курс антибіотиків. Краса вимагає жертв) У мене величезне прохання до дівчаток, які стикалися з подібними проблемами допоможіть, може хто знає фарбу гіпоалергену! Як самі справляєтеся?

Коментарів

2
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  якось лежала в токсикології (грибами отруїлася) з дамою, яка пофарбувала волосся і трохи дуба не дала. У неї язик так розпух - її ледь відкачали. Недарма все-таки на коробочках пишуть: “Спочатку проведіть тест …” Але хто слідує цій інструкції? Хто маже фарбою на руці і чекає добу? Жаль, ніхто.

  більше 4 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  У мене був хімічний опік, після фарбування підробкою палетт, після чого я придбала алергію на фарбу для волосся. Але все одно фарбувалася, хоча категорично не можна. 2 роки застосовувала протинабрякові бальзами, шампуні, симптомів алергії не було, але і колір не задовольняв, тим більш стійкість. Протягом року фарбуюся стійкою фарбою без аміаку, перед фарбуванням обов’язково - за 2 години таблетка супрастіна, час фарбування зменшую, намагаюся не втирати в шкіру, а просто розподіляти фарбу по волоссю. Добре змиваю, промиваю шампунем, і великою кількістю води. Протягом 3 днів, знову ж супрастин по 1 таб. і 1 день таблетка мочегінні. Я Вам це не раджу, алергія дуже непередбачувана! І гіпоалергенних фарб немає!

  більше 4 року

Останні коментарі

v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Худну, менше їсти стала, а вага стоїть на місці. Які причини бувають? Вага - не показник стрункос...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Чому я не худну?! вам потрібно влаштувати соб...
olyap5812

olyap5812

відповіла(ів) на Шопинг Я купую одяг через інтернет...