Підкажіть, дуже потрібна порада! Болить живіт праворуч, внизу вже близько півроку, але останні два місяці більше, ніж раніше. Біль тупа, ноюща. Іноді посилюється, а іноді взагалі проходить. Віддає в поперек. Іноді болить і зліва, один раз біль була колюча (саме ліворуч). Здається, що болить не там, де знаходиться апендицит, а ще нижче, в самому низу ! Проблеми з кишечником - синдром роздратованого кишківника, Тому так само іноді болить і хапає весь живіт (розлади, може бути загострення СРК). УЗД - пісок в правій нирці, кишечник запалений правої сторони, але на повторному УЗД (в іншій клініці) це не підтвердилося, зате знайшли легкий панкреатит. Шлунок - гастрит. Гінекологія - норма, хоча сама я в цьому не впевнена, тому піду на повторне обстеження. Кров - норма. Паразити - не виявлені. Апендицит - не підтверджений хірургом. Хвилююсь, як би не хронічний апендицит. Деякі лікарі стверджують, що його не існує. Деякі кажуть, що існує, але розпізнати його складно. На думку гастроентеролога та хірурга (на очному обстеженні) - причина хронічний коліт і СРК. На думку хірурга (на онлайн-консультації) причина так само СРК . Рентген мені робити відмовляються , ніби як дуже шкідливо. Комп’ютерну тамографію теж, за тією ж причиною. Колоноскопію не призначали, та й якось не хочеться. Підкажіть, будь ласка, що це може бути? Може хтось з таким стикався? Дуже хвилююся!

Коментарів

3
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  Автор, у Вас апендецит, всі симптоми. У моєї мами так було. Будьте обережні, так як їй одного разу стало погано і прямо з лінійки на перше вересня її повезли на операцію, сказали що вчасно. Це не жарти. Зверніться до іншого фахівця.

  біля 7 року
 • alviza

  alviza

  у мене кололо праворуч тиждень, блін що тільки не думала. гінеколог сказав що все в порядку, кишечник не знаю, його не подивляться так швидко. виявилося це сечовий міхур або нирка. Тому що відразу допомогли травички від нирок. Виявляється у мене сильно опущена права нирка а я бігаю по стадіону, а потім сиділа в короткій куртці на вулиці і спину задула після бігу. Взагалі ось так. Спробуйте попити нирковий збір або таблетки проти циститу і подумайте чи не буває у вас це після переохолодження

  біля 7 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  У мене є кілька варіантів:

  1. Аднексит? Нехай все-таки вам зроблять узд, раптом правда проблема з яєчником.
  2. Дозріває яйцеклітина. У мене буває трохи ниє, але не сильно. І потім дозріває вона то в одному, то в іншому яєчнику.
  3. Нирки.
  біля 7 року

Останні коментарі

ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...
lady.bzzzz16@gmail.com

Аня

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Все бабы дуры, вы полную хр...
drevlyanka@gmail.com

Надія

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Розірвати стосунки, поки во...
vira.podorozhniak@gmail.com

Віра

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Гарні результати дівчат.
Svety.skaAAA@gmail.com

Svitlana

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Не усвідомить.