Підкажіть, дуже потрібна порада! Болить живіт праворуч, внизу вже близько півроку, але останні два місяці більше, ніж раніше. Біль тупа, ноюща. Іноді посилюється, а іноді взагалі проходить. Віддає в поперек. Іноді болить і зліва, один раз біль була колюча (саме ліворуч). Здається, що болить не там, де знаходиться апендицит, а ще нижче, в самому низу ! Проблеми з кишечником - синдром роздратованого кишківника, Тому так само іноді болить і хапає весь живіт (розлади, може бути загострення СРК). УЗД - пісок в правій нирці, кишечник запалений правої сторони, але на повторному УЗД (в іншій клініці) це не підтвердилося, зате знайшли легкий панкреатит. Шлунок - гастрит. Гінекологія - норма, хоча сама я в цьому не впевнена, тому піду на повторне обстеження. Кров - норма. Паразити - не виявлені. Апендицит - не підтверджений хірургом. Хвилююсь, як би не хронічний апендицит. Деякі лікарі стверджують, що його не існує. Деякі кажуть, що існує, але розпізнати його складно. На думку гастроентеролога та хірурга (на очному обстеженні) - причина хронічний коліт і СРК. На думку хірурга (на онлайн-консультації) причина так само СРК . Рентген мені робити відмовляються , ніби як дуже шкідливо. Комп’ютерну тамографію теж, за тією ж причиною. Колоноскопію не призначали, та й якось не хочеться. Підкажіть, будь ласка, що це може бути? Може хтось з таким стикався? Дуже хвилююся!

Коментарів

3
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  Автор, у Вас апендецит, всі симптоми. У моєї мами так було. Будьте обережні, так як їй одного разу стало погано і прямо з лінійки на перше вересня її повезли на операцію, сказали що вчасно. Це не жарти. Зверніться до іншого фахівця.

  майже 4 років
 • alviza

  alviza

  у мене кололо праворуч тиждень, блін що тільки не думала. гінеколог сказав що все в порядку, кишечник не знаю, його не подивляться так швидко. виявилося це сечовий міхур або нирка. Тому що відразу допомогли травички від нирок. Виявляється у мене сильно опущена права нирка а я бігаю по стадіону, а потім сиділа в короткій куртці на вулиці і спину задула після бігу. Взагалі ось так. Спробуйте попити нирковий збір або таблетки проти циститу і подумайте чи не буває у вас це після переохолодження

  майже 4 років
 • dosvidchena

  dosvidchena

  У мене є кілька варіантів:

  1. Аднексит? Нехай все-таки вам зроблять узд, раптом правда проблема з яєчником.
  2. Дозріває яйцеклітина. У мене буває трохи ниє, але не сильно. І потім дозріває вона то в одному, то в іншому яєчнику.
  3. Нирки.
  майже 4 років

Останні коментарі

Savchenko.nv7@gmail.com

Наталія

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хто що знає про препарат Ми...
fechyk2003@gmail.com

Лиза Павлушина

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Жирна шо капец
irinadragan521

irinadragan521

відповіла(ів) на Шопинг я також купую одяг через ін...
diezel17@rambler.ua

krunichnaya17

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Есть и другие способы быть ...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Вічне питання..http://blog....