У мого хлопця є дитина від колишньої дівчини, живе він з нами. Я завагітніла в 18 років від нього, ми часто сваримося і при черговій сварці він сказав, що його дитина була по любові, а я нагуляла, що він не хоче цієї дитини. З ним у мене немає сил більше жити. Підтримки з боку своїх рідних у мене немає. Я не впевнена, що потягну дитину одна, але й на аборт я зважитися ніяк не можу!!! Термін 10-11 неділь. Я боюся наробити дурниць, адже поради ні у кого навіть попросити.

Коментарів

4
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Навіщо заміжній жінці дитина? Дитину від законного чоловіка народжують. Дурість в тому, що затягла терміни. Треба швидко бігти днями і терміново робити, а то потім свята і все вже. Доведеться народжувати і в дитбудинку залишати - а це вже недобре.

  більше 5 року
 • irisska

  irisska

  Не роби аборт, в тобі зараз говорять бурхливі гормони, все налагодиться. Деякі вагітності чекають довгі роки, лікуються у лікарів, йдуть на еко — витрачають шалені гроші, подумайте про це !!!!! аборт - дуже шкідливо, потім може ой як відгукнутися.

  більше 5 року
 • yulja

  yulja

  не потрібно робити аборт, адже це великий гріх, ви впораєтеся! я в вас вірю … головне щоб у малюка була мама, любов і турбота. і ще якщо все-таки народите не потрібно потім принижувати дитину, що він вам зіпсував життя і все таке))) ви не одна така, це ваше випробування, яке ви повинні пройти, ТЕРПІННЯ ВАМ …) ***

  більше 5 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Що ж так затягнули? Аборт треба робити відразу, як тільки затримка. А зараз вже крайній термін. Дітей народжують від офіційних мужів, а не від хлопців. Навіщо Вам бути злиденною матір’ю-одиначкою з незаконорожденним у.б.л.ю.д.к.о.м? Презервативами чому не користувалися? Тепер буде чергова мати-одиначка по соціальним службам жебрати і допомогу канючити.

  більше 5 року

Останні коментарі

warawayuri@gmail.com

VIka Warawa

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! http://failonex.ru/file/270...
karpinskyi0104@gmail.com

Саша

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Всі баби дури і обговорюєте...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...