У мого хлопця є дитина від колишньої дівчини, живе він з нами. Я завагітніла в 18 років від нього, ми часто сваримося і при черговій сварці він сказав, що його дитина була по любові, а я нагуляла, що він не хоче цієї дитини. З ним у мене немає сил більше жити. Підтримки з боку своїх рідних у мене немає. Я не впевнена, що потягну дитину одна, але й на аборт я зважитися ніяк не можу!!! Термін 10-11 неділь. Я боюся наробити дурниць, адже поради ні у кого навіть попросити.

Коментарів

4
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Навіщо заміжній жінці дитина? Дитину від законного чоловіка народжують. Дурість в тому, що затягла терміни. Треба швидко бігти днями і терміново робити, а то потім свята і все вже. Доведеться народжувати і в дитбудинку залишати - а це вже недобре.

  більше 6 року
 • irisska

  irisska

  Не роби аборт, в тобі зараз говорять бурхливі гормони, все налагодиться. Деякі вагітності чекають довгі роки, лікуються у лікарів, йдуть на еко — витрачають шалені гроші, подумайте про це !!!!! аборт - дуже шкідливо, потім може ой як відгукнутися.

  більше 6 року
 • yulja

  yulja

  не потрібно робити аборт, адже це великий гріх, ви впораєтеся! я в вас вірю … головне щоб у малюка була мама, любов і турбота. і ще якщо все-таки народите не потрібно потім принижувати дитину, що він вам зіпсував життя і все таке))) ви не одна така, це ваше випробування, яке ви повинні пройти, ТЕРПІННЯ ВАМ …) ***

  більше 6 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Що ж так затягнули? Аборт треба робити відразу, як тільки затримка. А зараз вже крайній термін. Дітей народжують від офіційних мужів, а не від хлопців. Навіщо Вам бути злиденною матір’ю-одиначкою з незаконорожденним у.б.л.ю.д.к.о.м? Презервативами чому не користувалися? Тепер буде чергова мати-одиначка по соціальним службам жебрати і допомогу канючити.

  більше 6 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...