Дуже часто на форумі підіймаються теми про жінок з дітьми. Пишуть як і самі самотні молоді мами, оцінюючи свої шанси знайти коханого, так і чоловіки, які планують (або не планують) пов’язати своє життя з дівчиною з дитиною. А у мене зворотна ситуація. Розумний, красивий, добрий, турботливий, дуже сексуальний, хоч і пристойно старше (в інтимному плані взагалі ідеально один одному підходимо!), Витривалий, забезпечений, романтичний, абсолютно не жадібний, а головне - коханий і люблячий, але з двома дітьми зробив мені пропозицію. Я шалено люблю мого коханого, і дуже хочу бути його дружиною. З дітьми мого чоловіка ми відмінно ладнаємо, але все ж замислююся про проблеми і складнощі, які можуть виникнути в нашій сім’ї і наших відносинах з майбутнім чоловіком. Дівчата, які зв’язали своє життя з чоловіком з дітьми, розкажіть як складається ваше сімейне життя? Чи доводилося стикатися з проблемами і якими? Мені 30 років, коханому 43 , дітям його 9 (хлопчик) і 7 (дівчинка).

Коментарів

4
 • yulja

  yulja

  Чесно кажучи раніше я й сама не розглядала чоловіків, старших за себе років на 7 і більше. Але мій просто зачарував мене)) Та й не виглядає він на свій вік, тому що займається спортом, не курить, + генетика хороша (його батьки теж молодше виглядають), років 36-37 дають йому зазвичай. Інші знайшлися, шанувальниками не обділена, але ж почуття грають головну роль, та й секс одну з головних! (у мене рідко до кого виникають романтичні почуття і сексуальне бажання). До того ж в моєму коханому стільки позитивних рис! Одне те, що він дітей сам виховує про що говорить.

  майже 7 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Трохи проясню ситуацію. У мого коханого двоє дітей, які не живуть десь окремо, з його колишньою дружиною. Якби було так, я б напевно і не заводила б цю тему на форумі. Але в тому й річ, що після їхнього розлучення діти залишилися жити з ним. А скоро будемо жити всі вчотирьох - він, я, і його діти. Хоч і відносини з його дітьми у нас дуже хороші, але все-таки я замислююся про можливі проблеми в майбутньому, які можуть з’явитися коли ми остаточно з’їдемося. Хотілося б послухати розповіді тих, хто був у даній ситуації.

  майже 7 років
 • alviza

  alviza

  Дівчина, вам всього 30, йому 43 і з двома дітьми. Невже нікого іншого не знайшлося? Різниця у віці велика, зараз ще нічого, але через років 5 відчуєте. Якщо ви зовні більш менш, не зовсім страшна, то не псуйте собі життя!

  майже 7 років
 • dosvidchena

  dosvidchena

  А діти з ним живуть? Якщо ні, то вам пощастило. Значить ваш він буде 5 днів на тиждень.

  майже 7 років

Останні коментарі

ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...
lady.bzzzz16@gmail.com

Аня

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Все бабы дуры, вы полную хр...
drevlyanka@gmail.com

Надія

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Розірвати стосунки, поки во...
vira.podorozhniak@gmail.com

Віра

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Гарні результати дівчат.
Svety.skaAAA@gmail.com

Svitlana

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Не усвідомить.