Особисто я вважаю, що у дитини (незалежно від статі) повинна бути своя квартира рокам до 20-ти, щоб не залежати ні від кого, адже в наш час квартирне питання стоїть у більшості на першому місці, а своя квартира вирішує багато проблем. Наприклад, багато людей не хочуть народжувати дітей до тих пір, поки не обзаведуться власною квартирою, щоб потім не “мотатися” з дитиною по знімних квартирах і не залежати від настрою квартиронаймача (наприклад, моя колишня колега по роботі, яка вже 8 років знімає квартиру з чоловіком, і народжувати вона не хоче саме через описану мною причину, а їй вже 32). У мене дочка ще зовсім малятко, 2 роки, але ми з чоловіком вже відкладаємо гроші їй на квартиру, надалі хочемо відкрити окремий рахунок в банку на її ім’я, щоб до 18-ти забезпечити її власним житлом, я вважаю, що це обов’язок батьків - забезпечити дитину власним житлом. А як вважаєте ви?

Коментарів

4
 • alviza

  alviza

  Що значить повинен, якщо є можливість, то звичайно купують або розмінюють квартиру, а якщо грошей немає і розмінювати нічого, то і мріяти не варто, так і будуть з батьками жити чи знімати, багато хто так живе. Добре якщо бабуся залишить у спадок, а так простим службовцям важко купити квартиру.

  більше 7 року
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  От якщо прямо так квартирою, то тут у кого як вийде. Але що вони точно повинні, так це хоч якось допомогти. Я знаю дуже багатьох батьків, які ввібрали сучасну пропаганду егоїзму, і вважають, що вони нікому нічого не винні, навіть своїм дітям. Це, на мій погляд, не є правильно.

  більше 7 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  що значить “повинні”? Тобто батьки “повинні”, щоб потім дитя ні від кого не залежало?І навіть від батьків? Смішно. Практика показує, що те, що поклали батьки в ротик, як правило, не цінується. Цінується тільки те, що добуто і куплено своєю працею. А зараз від діток щось часто стало чутно, що батьки їм щось там “повинні”. Батьки повинні виростити своїх дітей, виховати, дати їм освіту. А вже квартири і машини - це будь ласка самі. Це вже належить до предметів розкоші в наш час.

  більше 7 року
 • yulja

  yulja

  Взагалі не повинні, але по совісті б повинні. Я своїх буду намагатися забезпечити, тому що сама жила в тяжких умовах без якої-небудь допомоги, батька не було, матері завжди було на мене наплювати, “безприданиця” я, все зубами доводиться виривати і пахати як коняка. Не хотіла б своїй дочці такої ж долі.

  більше 7 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...