Дівчата, підкажіть, чим депіліруєте ноги і пахви в домашніх умовах? Перш працювала в салоні адміністратором, там мені все робила дівчина косметолог, платила тільки за матеріал. Зараз довелося звільнитися, виникла проблема депіляції. У салони звертатися не хочу - по-перше, дорого (волосся у мене росте швидко, а тільки депіляція пахв в салоні бізнес-класу коштує 100-200 гривень, вистачає на тиждень), по-друге, я прекрасно знаю, як йдуть в салонах справи з гігієною, тому ще і гидую. Буду дуже вдячна за відгуки.

Коментарів

2
 • agent07-02@bigmir.net

  Катерина

  Можна постійно ноги голити, а можна просто пройти в клініці Люменис повний курс лазерної епіляції і забути про непотрібне волосся на довгий час. Спочатку я думала, що буде не те що боляче, але неприємно в усякому разі. Після другого проходження епіляції за своїм курсом у мене повністю пропав страх. Хто хоче позбутися волосся на довгий час раджу відвідати лазерну епіляцію.

  3 месяців тому
 • alviza

  alviza

  робила пахви бритвою, кожен день не напружувало. Потім перейшла повністю на віск: клопітно, довго, в салон треба записуватися, самої возитися тяжко. Не зручно, руки не вигинаються так як треба, тому знову повернулася до бритви і рада. Ноги вже давно воском в Катриджі, воскоплав нагрію, 20 хв. часу на місяць і готово! Іноді голю бритвою або смикаю пінцетом, якщо один-два сплячих волоса вилізуть. Про бікіні теж напишу (раптом хтось і мені дасть слушну пораду). Це моя мука по життю: від бритви “тушіть світло” все в подразненні і жорстко, а від воску волосся вростає дуже сильно і там це робити дуууууууууже боляче і довго. Всі в ранках від них. У салони не люблю ходити на епіляцію, теж гидую і знову ж треба час спеціально вибирати. Тому з бікіні поки не рішіла що робити. То воском смикаю, то пінцетом, то бритвою

  більше 7 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...