Заздалегідь перепрошую, знаю, що тема заїжджена. Частенько бачила подібні теми, але так і не знайшла відповіді на питання. Мій коханий - водолiй. Разом ми вже 3 роки, але я не зрозумію його поведінки. Він турботливий, уважний, ніжний, робить для мене все, хоча я нічого не вимагаю, сильно переживає за мене у важкі моменти і т.д. Загалом просто казка! Каже, що любить (рідко правда, але водолії такими фразами не розкидаються) і буде зі мною. АЛЕ! такого його “гарного настрою” вистачає не надовго. За 3 роки ми розлучалися 3 рази. На рівному місці він перестає дзвонити, ігнорує мої СМС, уникає зустрічі зі мною. Якщо починаю питати, що сталося, каже, що не було грошей на телефоні, був зайнятий і т.п. відмовки, я бачу що це брехня! Він багато проводить часу зі своїми друзями, для нього це святе, але що він там робить ще я звичайно не знаю. Але так тривати не може! Ні з того, ні з сього його ніби підміняють і я бачу перед собою абсолютно чужу людину з холодними очима, яка не підпускає мене до себе і ігнорує мене. Я його дуже люблю і сильно переживаю, доходило до того що починалися серйозні проблеми зі здоров’ям на нервовому грунті! Просто жити не хотілося, це зрада! Пробувала дзвонити йому сама або також пропадати як він, але реакції ніякої. Він може тиждень не з’являтися, а потім подзвонити і як ні в чому не бувало запитати: як справи, куди пропала? пропадає і з’являється з настільки щирим виглядом, що нічого не сталося! і що не роби у нього завжди знайдеться така відповідь, що тільки сама залишишся винуватою! потім він повертається нічого не пояснюючи і знову все чудово! але це приниження, я так не можу! для мене самої характерні перепади настрою і буває я не хочу нікого бачити, але це не відноситься до мого відношення і почуттiв до близьких людей! розумію що це не ставлення і терпіти таке не можна, але просто дуже хочеться зрозуміти для себе що це?!

Коментарів

3
 • dosvidchena

  dosvidchena

  ну не всі Водолії такі, напевно. Мій наприклад образився коли я сказала що не хочу весілля. Я - Терези і теж волелюбна. Але тусовки, спілкування і друзі він любить, так само, як і я. У цьому в нас інтереси збігаються, і так виходить, що мої друзі - це і його друзі, а його друзі - мої друзі. До речі серед друзів у нас переважають Водолії і Близнюки.

  більше 7 року
 • yulja

  yulja

  Абсолютно вірно. Свобода - найголовніше. І дозвольте йому усамітнюватись ненадовго, йому це необхідно для “перезавантаження”. Він не розуміє, коли ви пред’являєте на нього права, він не відчуває себе повною мірою вашим і ніколи ним не буде, і це не перепади настрою, а прояв сутності. Він свій власний. Що він робить в компанії друзів - в принципі, він все що завгодно дозволяє собі робити, але зрада вам в список неподобств навряд чи входить.

  більше 7 року
 • alviza

  alviza

  Друзі та свобода - основні потреби Водолія. Шлюб і обов’язки вони переносять погано. Хочете спілкуватися з Водолієм - нехай відчуває себе неодруженим, не тисніть. Влаштовуйте тусовки, цікаві заходи де можна потусити і поговорити.

  більше 7 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...