У нас така проблема - дитина їсть тільки пюре і каші, але їжу шматочками не жує і не ковтає. Просто тримає в роті і все. Може півгодини-годину тримати. Потім випльовує і все. Дитині рік і вісім, зуби всі вилізли. Привчаю до більш твердої їжі вже більше 8 місяців і нічого не допомагає. Як навчити дитину жувати і ковтати, підкажіть будь-ласка!

Теги: діти їжа

Коментарів

7
 • yulja

  yulja

  Пару тижнів тому провела такий експеримент не годувала до 12 години дня, овочі в супі, які я розім’яла виделкою, їсти не став, о 6 годині вечора теж саме. І в 9 вечора теж саме. Добу нічого не їв і не просив, наступного дня все повторилося. На третій день мені стало його шкода і я нагодувала його кашею. Наминав за обидві щоки, але коли дала йому кукурудзяні пластівці з молоком, все повторилося - їсти не став. Вже не знаю, що робити.

  більше 6 року
 • irisska

  irisska

  не давати пюре і каші. Радикально, але дієво. Перед повною тарілкою ще жодна здорова дитина не померла. Судячи з усього, він просто лінується жувати. На жаль, це погано може відбитися на його зубах, мовному апараті, шлунку. Організм повинен цьому вчитися!

  більше 6 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Чекайте, всьому свій час. У мене старший син тільки в саду став їсти не їжу шматочками, хоча зубів було багато. Зараз рот не закривається, весь час щось їсть))) Головне - не примушуйте його. Захоче їсти - сам попросить і пожує. Відійдіть від режиму, не давайте їжу, поки не зголодніє. У такому віці вже не страшно пропустити обід. Молодшому синові 1рік і 11 міс, він їсть виключно тоді, коли захоче, дуже радісно від того, що став їсти сам ложкою, варто було тільки відмовитися від режиму.

  більше 6 року
 • yulja

  yulja

  Навіть коли йому був місяць він не ковтав молоко, якщо не хотів. Воно просто виливалося і все.

  більше 6 року
 • yulja

  yulja

  Я стала привчати дитину до твердої їжі місяців з дев’яти-десяти. У дитини завжди був дуже поганий апетит і він просто нічого не брав у рот.

  більше 6 року
 • yulja

  yulja

  Дільничний лікар каже, що потрібно давати сухарі і печиво, я даю, але толку немає. До невропатолога ми теж ходили, все нормально.

  більше 6 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  а що каже з цього приводу ваш дільничний лікар і ви показували дитину невропатологу?

  більше 6 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...