У нас така проблема - дитина їсть тільки пюре і каші, але їжу шматочками не жує і не ковтає. Просто тримає в роті і все. Може півгодини-годину тримати. Потім випльовує і все. Дитині рік і вісім, зуби всі вилізли. Привчаю до більш твердої їжі вже більше 8 місяців і нічого не допомагає. Як навчити дитину жувати і ковтати, підкажіть будь-ласка!

Теги: діти їжа

Коментарів

7
 • yulja

  yulja

  Пару тижнів тому провела такий експеримент не годувала до 12 години дня, овочі в супі, які я розім’яла виделкою, їсти не став, о 6 годині вечора теж саме. І в 9 вечора теж саме. Добу нічого не їв і не просив, наступного дня все повторилося. На третій день мені стало його шкода і я нагодувала його кашею. Наминав за обидві щоки, але коли дала йому кукурудзяні пластівці з молоком, все повторилося - їсти не став. Вже не знаю, що робити.

  майже 3 років
 • irisska

  irisska

  не давати пюре і каші. Радикально, але дієво. Перед повною тарілкою ще жодна здорова дитина не померла. Судячи з усього, він просто лінується жувати. На жаль, це погано може відбитися на його зубах, мовному апараті, шлунку. Організм повинен цьому вчитися!

  майже 3 років
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Чекайте, всьому свій час. У мене старший син тільки в саду став їсти не їжу шматочками, хоча зубів було багато. Зараз рот не закривається, весь час щось їсть))) Головне - не примушуйте його. Захоче їсти - сам попросить і пожує. Відійдіть від режиму, не давайте їжу, поки не зголодніє. У такому віці вже не страшно пропустити обід. Молодшому синові 1рік і 11 міс, він їсть виключно тоді, коли захоче, дуже радісно від того, що став їсти сам ложкою, варто було тільки відмовитися від режиму.

  майже 3 років
 • yulja

  yulja

  Навіть коли йому був місяць він не ковтав молоко, якщо не хотів. Воно просто виливалося і все.

  майже 3 років
 • yulja

  yulja

  Я стала привчати дитину до твердої їжі місяців з дев’яти-десяти. У дитини завжди був дуже поганий апетит і він просто нічого не брав у рот.

  майже 3 років
 • yulja

  yulja

  Дільничний лікар каже, що потрібно давати сухарі і печиво, я даю, але толку немає. До невропатолога ми теж ходили, все нормально.

  майже 3 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  а що каже з цього приводу ваш дільничний лікар і ви показували дитину невропатологу?

  майже 3 років

Останні коментарі

Savchenko.nv7@gmail.com

Наталія

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хто що знає про препарат Ми...
fechyk2003@gmail.com

Лиза Павлушина

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Жирна шо капец
irinadragan521

irinadragan521

відповіла(ів) на Шопинг я також купую одяг через ін...
diezel17@rambler.ua

krunichnaya17

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Есть и другие способы быть ...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Вічне питання..http://blog....