Поговорила з подругами, всі роблять заощадження. Аргументи - пенсії не вистачить, а якщо не зможемо працювати, а раптом непередбачені трати. Виходить розсудлива людина зобов’язана відкласти частину грошей на майбутнє? А як же -віра, що Бог допоможе, є пенсія, знадобиться - заробимо, що не готуйся до чорного дня, він і не настане, а якщо взагалі інфляція і гроші перетворяться в ніщо? А ви, що думаєте? Cпасибі!

Теги: гроші

Коментарів

2
 • koks00

  koks00

  Відкладати гроші на пенсію маячня??? Серйозно?!!! Ну звичайно, краще на старості, ходити збирати бутилки, щоб купити кусок хліба і здихати в бідності. Перед тим як висловлювати свою суб єктивну думку, подивіться на сьогоднішніх пенсіонерів. Круто живуть, правда? Не життя, а мрія - одягатись в старий обдертий одяг і шукати в смітниках… Бог його знає, що вони там шукають чи їжу чи якісь речі.

  Доствідченна, судячи з Ваших поглядів на фінансове планування, рівень Вашої фінансової грамотності рівен нулю!!!

  Що за маячня “вважаю, що кращий спосіб “не втратити гроші” витрачати їх або вкладати в нерухомість”??? Ні, ну що за маячня??? Щоб не втратити гроші, я їх витрачу. Сама справжня нісенітниця! Ви взагалі як жити зібрались з такими переконаннями?

  Щодо нерухомості - у Вас є якихось хоча би 200 - 300 тисяч гривень, щоб придбати нерухомість? Судячи з того, що Ви всі гроші витрачаєте з метою збрегети - наврядчи.

  Інфляція. Інфляція буде завжди. Так. Але це не означає - “піду нап юся з горя, бо я не можу відкласти грошей на майбутнє із-за інфляції”.

  До речі, чули про пенсійну реформу? Недовно прийняли законопроект, який говорить, що люди, яким немає 35 років (на момент прийняття законопроекту) пенсію отримувати не будуть. Так що, за які гроші ви збираєтесь жити в пенсійному віці? Якшо ні самі Ви не накопичуєте ні держава Вам не буде давати? Якшо ж Вам є 35 років або більше, то пенсії не буде в Ваших дітей .

  Єдинний варіант, це почати прямо зараз накопичувати гроші. Європа, США весь захід накопичує гроші з самого малечку. З 18 років, а то і раніше. Тому і така різниця в фінансовому рівні між нашими пенсіонерами і їхніми. Наші пенсіонери просто доживають і виживають на 1000 грн. А хто щей вимушенний працювати у свої 50-60 років, щоб просто не померти з голоду.

  В той час як в Європі люди пенсійного віку подорожують по всьому світу, купують автомобілі, та просто відпочивають. В них так і називається цей період життя “Відпочинок”. Приємніше звучить ніж наша “Пенсія”. Чи не так?

  Тому накопичувати потрібно негайно, починати потрібно зараз.

  Є три місця де можна накопичувати.

  1. Дома. Поганий варіант, тому що Ви будете підаватись спокусі їх витратити.
  2. Банк. Йдете в банк, відкриваєте депозит, і починаєте накопичувати гроші. Людина може спокійно відложувати 3000-5000 грн в рік. Давайте порахуемо. Якщо людина буде відкладувати 5000 грн в банку протягом 20 років. Вона назбирає 100 тисяч грн + відсотки. Нехай буде 100 тисяч грн. Кладем ці гроші на той же депозит, нехай під 18 відсотків річних і кожного місяця отримуєм 1500 грн пасивного доходу. Ось Вам і середня пенсія по Україні, навіть більша ніж середня. Відложувати можна і більші сумі + рахуйте відсотки, що приведе до більшого пасивного доходу. Вам не потрібно буде нічого робити, гроші будуть приходити кожного місяця. До того ж, перестати працювати можна і не в пенсійному віці. Можна йти на відпочинок в 30-50 років. Якщо Ви своєчасно почали накопичувати гроші.
  3. Третій варіант - це Лайфові страхові компаніі. Сам являюсь клієнтом однієї. Це варіант ще кращий ніж банки. Крім накопичення грошей, Вам дається щей страховка життя. Якщо, не дай Бог, людина помирає чи стає інвалідом, то родичам або самій людині виплачується певна сумма. Ця послуга створює дуже сильний фінансовий захист і може стати необхідною допомогою в складний час.

  Крім накопичення і захисту, компанія дає змогу індексувати інфляцію. Тобто Ви зможете погашати інфляцію тим, що при наступному платежі будете вносити суму грошей більшу на стільки, на скільки зріз рівень інфляції.

  Умови таких компаній: кожного року Ви відложуєте собі на майбутнє певну суму грошей, в мому випадку це 4000 грн. Також компанія дає відсотки, зараз цей відсоток як у банках - в середньому 18 % річних.

  Самою головною перевагою Лайфових страхових компаній - це те, що вони не можуть стати банкротом, ще одна причина накопичувати саме тут, а не в банках. Чому компанії не можу стати банкротом, дуже довго розписувати. Якщо у Вас будуть якісь питання пишіть мені на мою скриньку - vlad-zakletskyi@yandex.ru

  Я потрапив сюди випадково, так що повернусь наврядчи, краще пишіть мені на скриньку. Сподіваюсь моя відповідь допомогла Вам прийняти рішення, або хоча би направила Вас у потрібне русло. Накопичуйте гроші. Всього найкращого.

  майже 7 років
 • dosvidchena

  dosvidchena

  відкладати на пенсію маячня, якщо врахувати рівень інфляції. вважаю, що кращий спосіб “не втратити гроші” витрачати їх або вкладати в нерухомість

  майже 7 років

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...