Розкажіть, як вам вдалося кинути палити?

Теги: паління

Коментарів

6
 • usatij1955@mail.ru

  Володимир!

  Не повірите,та я і сам не вірю!Мені 61 рік,стаж курильщика 45 років.кидав десятки разів від кількох днів до кількох місяців,зривався.Почитав книжку Еллана Карра,ПОМОГЛА !!!Не палю 3 роки з гаком,не тягне і не мішає дим від сигарет.Прости виконуйте правило -Кидаю палити,якщо один раз візьму сигарету в зуби,не кину ніколи!

  більше 5 року
 • ira-1976@mail.ru

  іра

  Я палила майже 25 років, з перервами. Кинула на початку року, сказала собі - Якщо я знову запалю, значить я хочу померти незабаром. Багато разів в певні моменти хотілося запалити, але брала себе в руки. Змінилося те, що повернулася здатність краще відчувати смак і аромати. Вже не кидаю гроші на вітер для покупки дорогих сигарет. Одяг не смердить, квартира не смердить, мої шкіра і волосся не смердять брудною попільничкою. Вже немає тієї постійно запаленої носоглотки. Колір шкіри став дуже навіть приємний, а не сірий. Я зараз пишаюся собою, що можу, що є воля, що усвідомлюю, що для мене добре, а що шкідливо.

  більше 5 року
 • karina1986

  karina1986

  курю з 14 років, зараз мені 32. мільйон разів кидала, найтривалішим періодом без сигарет був рік (вагітність і трохи після). кожен понеділок/кожне перше число місяця/новий рік день народження/тощо починається з обіцянки все, кидаю. але тряпочна моя натура занадто слабка. 3 дня істерик, сліз, ломки і знову цигарка в зубах. як вони мене дістали, ці смердючі димілки. ненавиджу, піду покурю. наступна спроба - не курю з 2 грудня.

  майже 6 років
 • dosvidchena

  dosvidchena

  захворіла сильно - застудилася через те, що в січні покурила біля відкритого балкона. Ускладнений отит, з проколами … бррррр ….. зрозуміла, що ще раз це не витримаю. Отит до речі тепер так і мучить (((

  майже 6 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Палю 1, рідко при стресах 2 сигарети в день. Навіщо палити більше не розумію, від цього тільки неприємні відчуття в тілі виникають від надлишку нікотину і сам цей надлишок явно відчувається. Замість більшої кількості сигарет краще користуватися додатково іншими загальновідомими схожими з дією сигарет засобами - чорний чай, кава, какао, алкоголь. З ними повно своїх нюансів, але якщо підходити до їх вживання з розумом - всі їх побічні ефекти можна згладити.

  майже 6 років

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...