Розкажіть, як вам вдалося кинути палити?

Теги: паління

Коментарів

6
 • usatij1955@mail.ru

  Володимир!

  Не повірите,та я і сам не вірю!Мені 61 рік,стаж курильщика 45 років.кидав десятки разів від кількох днів до кількох місяців,зривався.Почитав книжку Еллана Карра,ПОМОГЛА !!!Не палю 3 роки з гаком,не тягне і не мішає дим від сигарет.Прости виконуйте правило -Кидаю палити,якщо один раз візьму сигарету в зуби,не кину ніколи!

  майже 3 років
 • ira-1976@mail.ru

  іра

  Я палила майже 25 років, з перервами. Кинула на початку року, сказала собі - Якщо я знову запалю, значить я хочу померти незабаром. Багато разів в певні моменти хотілося запалити, але брала себе в руки. Змінилося те, що повернулася здатність краще відчувати смак і аромати. Вже не кидаю гроші на вітер для покупки дорогих сигарет. Одяг не смердить, квартира не смердить, мої шкіра і волосся не смердять брудною попільничкою. Вже немає тієї постійно запаленої носоглотки. Колір шкіри став дуже навіть приємний, а не сірий. Я зараз пишаюся собою, що можу, що є воля, що усвідомлюю, що для мене добре, а що шкідливо.

  майже 3 років
 • karina1986

  karina1986

  курю з 14 років, зараз мені 32. мільйон разів кидала, найтривалішим періодом без сигарет був рік (вагітність і трохи після). кожен понеділок/кожне перше число місяця/новий рік день народження/тощо починається з обіцянки все, кидаю. але тряпочна моя натура занадто слабка. 3 дня істерик, сліз, ломки і знову цигарка в зубах. як вони мене дістали, ці смердючі димілки. ненавиджу, піду покурю. наступна спроба - не курю з 2 грудня.

  біля 3 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  захворіла сильно - застудилася через те, що в січні покурила біля відкритого балкона. Ускладнений отит, з проколами … бррррр ….. зрозуміла, що ще раз це не витримаю. Отит до речі тепер так і мучить (((

  біля 3 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Палю 1, рідко при стресах 2 сигарети в день. Навіщо палити більше не розумію, від цього тільки неприємні відчуття в тілі виникають від надлишку нікотину і сам цей надлишок явно відчувається. Замість більшої кількості сигарет краще користуватися додатково іншими загальновідомими схожими з дією сигарет засобами - чорний чай, кава, какао, алкоголь. З ними повно своїх нюансів, але якщо підходити до їх вживання з розумом - всі їх побічні ефекти можна згладити.

  біля 3 року

Останні коментарі

v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Худну, менше їсти стала, а вага стоїть на місці. Які причини бувають? Вага - не показник стрункос...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Чому я не худну?! вам потрібно влаштувати соб...
olyap5812

olyap5812

відповіла(ів) на Шопинг Я купую одяг через інтернет...