Привіт! Справа така. Я більше місяця не їм нічого солодкого, м’яса взагалі не їм, тільки рибку іноді, і вага не зрушується взагалі. З солодкого їм тільки пів чайної ложки цукру в чай ​​вранці і фрукти - апельсини, сливи, банани тощо. П’ю 1-2 літри води в день. Мені навіть здається, що схуднула на обличчі і живіт став менше, а ваги показують не менш 86 вже більше місяця! Які причини можуть бути? У вас такий досвід був? А ще питання - це може бути стрес організму, викликаний на відмову від тіста, морозива тощо? Дякую за відповіді!)))

Коментарів

3
 • irinapopik29

  irinapopik29

  Вага - не показник стрункості.Але спробуйте дотримуватися простих правилюФрукти краще вживати до другої половини дня.адже вони теж містять багато цукру.Краже замініть вживання цукру на інші солодкі продукти,наприклад,сухофрукти,пастилу.В інтернеті є безліч рецептів солодкої випічки без цукру.Що до стресу,то він дійсно можливий,для цього потрібно протягом часу змінювати дифіцит калорій,вживати різноманітні корисні продукти.спробуйе розробити свій раціон.

  8 месяців тому
 • Katya

  Katya

  Якщо ви дійсно ьагато робите для схуднення і не бачити рузцльтату, то вже ватро звернутись до діетолога. Я відвідувала чудового спеціаліста в клініці Персомед (Київ, Троещина).

  більше 1 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Може ваги зламалися? = D А взагалі сенс не в тому щоб менше їсти, а в тому щоб частіше їсти. Адже ти зрозумій - сенс в тому щоб розігнати метаболізм, який буде спалювати жир. А якщо ти просто будеш менше їсти, то організм максимально його сповільнить і вагу втрачати ти не будеш! = Р

  більше 3 року

Останні коментарі

v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Худну, менше їсти стала, а вага стоїть на місці. Які причини бувають? Вага - не показник стрункос...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Чому я не худну?! вам потрібно влаштувати соб...
olyap5812

olyap5812

відповіла(ів) на Шопинг Я купую одяг через інтернет...