Цілий рік моя кішка блохаста! Будь-то літо, чи зима блохи у нас є завжди, кожен день вичісую (так як вона пухнаста) раз на місяць купаю, краплі, спреї, НІЧОГО НЕ ДОПОМАГАЄ! Підкажіть надійний засіб П.С кішка в туалет на вулицю ходить. І ще їй вже 7 місяців. гуляє з котами … кошенята нам не потрібні, так як потім їх прилаштувати - це величезна проблема. Стерелізація надто дорога, може є якісь таблетки? Всім дякую за увагу!

Теги: кіт

Коментарів

3
 • yulja

  yulja

  Глистів виженіть - разом з краплями від бліх. Кастрація необхідна.

  майже 4 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Ніяким шампунем не треба. Треба стронгхолд на холку . І почекати добу. І не буде у вас ніяких бліх. Треба не купувати невідомо що, а купити нормальний препарат. Далі кішці через пару днів треба прогнати глистів мільбемаксом, двічі з інтервалом в 10 днів . Якщо здорова (щеплена кішка? Коли останній раз здавали аналізи на віруси?). Якщо є блохи, значить є і глисти - вони взаємопов’язані. Ніяких таблеток, якщо ви не хочете щоб кішка болісно померла від раку. ВСІ ТАБЛЕТКИ ВИКЛИКАЮТЬ РАК. Кастрація - це повністю видалення матки і яєчників - це те що вам треба. І тут немає інших рецептів. І це недорого. Щоб ви знали операція з видалення молочних залоз, яка чекає вашу кішку, якщо ви її не каструєте і будете давати таблетки - коштує набагато дорожче. А таких зазвичай роблять 2 , оскільки видаляють за один раз одну молочну залозу. А кастрація кішки коштує в середньому 200-400 грн. Це дорого для вас? Подумайте як слід. І кішка гуляти не повинна, якщо ви хочете щоб вона жила довго. На вулиці машини, і собаки.

  майже 4 років
 • alviza

  alviza

  Є таблетки, які додаються в їжу (запитайте в ВЕТ. АПТЕЦІ) Від бліх - ошийник! Але якщо ходить на вулицю - то допомога від ошийника не надовго. Або вдома тримайте або змиріться) Блохи для людей безпечні)))

  майже 4 років

Останні коментарі

Savchenko.nv7@gmail.com

Наталія

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хто що знає про препарат Ми...
fechyk2003@gmail.com

Лиза Павлушина

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Жирна шо капец
irinadragan521

irinadragan521

відповіла(ів) на Шопинг я також купую одяг через ін...
diezel17@rambler.ua

krunichnaya17

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Есть и другие способы быть ...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Вічне питання..http://blog....