Всім привіт. Історія моя така: коли мені було 12 - батько почав пити, не працював. Коли мені було 14 - батьки розлучилися. Працювала одна мати, отримувала маленьку зарплату. На сім’ю з 3 чоловік - я, сестра (молодша за мене на 7 років) грошей було мало. Батько аліменти не платив. Коли мені було 15, мати сказала мені, щоб я йшла після 9 класу в коледж, швидше отримувала професію і йшла працювати. Тому що вона не зможе забезпечити мені інститут. Я так і зробила. Працюю з 18 років, забезпечую себе сама, плачу за інститут (вчуся на заочному). Матері стало легше. Вона вже 6 років не витрачає на мене ні копійки (зараз мені 23). Підростає моя сестра. Її мати не погнала зі школи як мене після 9 класу, сестра піде в інститут (платно чи ні - як вийде). Мені дуже прикро. Чому я всю молодість пахала, а вона буде вчитися, не думати про гроші і не працювати? Це прямо моя душевна травма. З одного боку я розумію, що матері було важко. Але це мене гнітить. Я відчуваю себе набагато старше, ніж я є. Завжди заздрила студенткам очних відділень. Як перестати себе накручувати і позбутися образи?

Коментарів

3
 • yulja

  yulja

  Я теж одна, без чоловіка, з маленькою зарплатою. Тому мій син теж навчався і працював, інакше ніяк. А вас аж ДВОЄ було у матері. Як потягнути, пошкодуйте хоч її, теж не двожильна. Ну, а тепер матері легше, утримувати треба лише одну дитину. Так хоч одній дитині дати вчитися очно. Що ви справді, як маленька. Як було тоді вас двох тягнути, жах, я б, напевно, не змогла.

  більше 4 року
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  Іди на заочку, отримуй вищу освіту. Сестра йде в інститут, так як мама вже на тебе не витрачається. Одну дитину можна витягнути. Радуйся, що у тебе вже в 23 роки хороший досвід роботи. Злитися на те щоб марно, просто нічого не повернеш і не зміниш. Створи свою сім’ю, будеш ставитися до своїх дітей по іншому.

  більше 4 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Навпаки радійте, ви самостійна особистість. Мені ось теж майже як вам, так мене до цих пір няньчать батьки, я для них досі маленька крихітка, а мене це дуже і дуже злить, я хочу свободи, а її немає.

  більше 4 року

Останні коментарі

warawayuri@gmail.com

VIka Warawa

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! http://failonex.ru/file/270...
karpinskyi0104@gmail.com

Саша

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Всі баби дури і обговорюєте...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...