Добрий день, у нас з чоловіком вже 6 місяців не виходить зачати дитину! Різної контрацепцією ми не користуємося, і все в порожню, спочатку я навіть і не замислювалася про це, , просто отримували задоволення і все, але вже на 3-му місяці почала бити тривогу, начебто і намагаюся не зациклюватися над цим, тим більш під час процесу, але все одно нічого не виходить. І ось вже 6 місяців мучимося, я і не знаю що думати, до лікарів йти боюся (боюся їх відповіді). але тішить хоча б те, що чула якщо у подружжя позитивний резус фактор, то завагітніти важче. Правда це? І що взагалі нам зараз робити???

Коментарів

7
 • Savchenko.nv7@gmail.com

  Наталія

  Хто що знає про препарат Миоксин?

  більше 1 року
 • irisska

  irisska

  Розумію, що не всі жінки від природи розумні, але! Вже в інтернеті то почитати і має в голову прийти! Є купа лайф-хаков по вагітності, плюс у багатьох роками не виходить, просто від того, що вони не потрапляють в овуляцію! Вона у деяких жінок триває 4-6 годин! І часто взагалі не в жінках справа, а у чоловіків занадто мало або недостатньо активна сперма. Спробуйте для початку точно визначити овуляцію, використовуйте тести, а потім вже використовуйте стимулятори виділення сперми (ми використовували ероган). Якщо у вас і у нього все в порядку - скоро завагітнієте! У нас так з чоловіком і вийшло завдяки комплексному підходу до всіх сторін питання)

  біля 3 року
 • vredinka_14@ukr.net

  Інна

  Головне, не втрачайте надію. Я зіткнулася із такою ж проблемою, прочитала безліч статтей про все це, спілкувалася із багатьма дівчатами, і всі вважають що близько року треба чекати….в середньому статистика показує, що вагітність наступає у жінок з 8 місяця, тому не панікуйте, і працюйте над своєю мрією. А до лікаря кожні півроку маєте ходити. Щасти Вам)

  біля 3 року
 • liza-1972@mail.ru

  ліза

  Запишіться на прийом до репродуктолога, перевірте чи є овуляція, але не тестами, може потрібна стимуляція, кров на тромбофілію і АФС здайте, труби перевірте. Потрібен хороший лікар.

  більше 3 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Ще 6 місяців пробувати, а потім йти до лікаря. А по-хорошому, не завадило б і зараз перевіритися, так, для здоров’я.

  біля 5 року
 • yulja

  yulja

  Шість місяців - це дуже мало! Моя подруга 3 роки намагалася завагітніти, думали, що проблеми вже з кимось з партнерів …. Нічого, потім все вийшло! Успіхів вам!

  біля 5 року

Останні коментарі

raspopova_tanya@mail.ua

Алла

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Знаєте, був час, коли я за ...
ulialuhmeneva

ulialuhmeneva

відповіла(ів) на Нужен совет. Я решила в квартире поменят...
uubukraine@gmail.com

FineLine

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! По перше ми писали про дієт...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...