Заміжня 1,5 року. Ненавиджу дитину чоловіка від першого шлюбу, разом з матір’ю цієї дитини. Ненавиджу просто так, “ні за що”. З дитиною хороші дружні відносини. Просто ненавиджу за те, що він є, ненавиджу присюсюкування свекрухи і свекра біля нього. Дратують танці всіх родичів чоловіка навколо дитини. Бісить ниття дитини, словом, все що з ним пов’язано. Об’єктивних причин для такого почуття - нема. НЕ можу зрозуміти звідки воно з’явилося, і що мені з ним робити. Як мені позбавитися від цього. Завжди думала, що якщо полюблю чоловіка, прийму і дитину. НЕ вийшло і не виходить. Мені перед собою соромно за це почуття ненависті, але воно не піддається контролю. Коли бачу цю дитину - все нормально, граю з ним із задоволенням, балакаю про школу тощо. Але потім знову починаю ненавидіти. Що робити? Звернутися до психолога?

Коментарів

2
 • alinaneo17@mail.ru

  Аліна

  Це ревнощі, а не ненависть. А ревнощі це по суті невпевненість у почуттях чоловіка до вас,небажання ділити його увагу з кимось. Можна звернутися до психолога і поговорити з чоловіком. Можливо вам просто не вистачає уваги і підсвідомо ви звинувачуєте в цьому дитину. Почуттів не варто боятися, треба шукати причину і усувати її

  майже 4 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  А нащо було зв’язуватися з розведеним чоловіком з хвостами. Тепер ви завжди будете на другому плані. Щоб ви разом з чоловіком не придбали, квартири або палац, дитина завжди буде мати свою частку, навіть якщо ви сама дітей народите. Це назавжди. Або миріться, або розлучайтеся з чоловіком.

  більше 4 року

Останні коментарі

warawayuri@gmail.com

VIka Warawa

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! http://failonex.ru/file/270...
karpinskyi0104@gmail.com

Саша

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Всі баби дури і обговорюєте...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...