Заміжня 1,5 року. Ненавиджу дитину чоловіка від першого шлюбу, разом з матір’ю цієї дитини. Ненавиджу просто так, “ні за що”. З дитиною хороші дружні відносини. Просто ненавиджу за те, що він є, ненавиджу присюсюкування свекрухи і свекра біля нього. Дратують танці всіх родичів чоловіка навколо дитини. Бісить ниття дитини, словом, все що з ним пов’язано. Об’єктивних причин для такого почуття - нема. НЕ можу зрозуміти звідки воно з’явилося, і що мені з ним робити. Як мені позбавитися від цього. Завжди думала, що якщо полюблю чоловіка, прийму і дитину. НЕ вийшло і не виходить. Мені перед собою соромно за це почуття ненависті, але воно не піддається контролю. Коли бачу цю дитину - все нормально, граю з ним із задоволенням, балакаю про школу тощо. Але потім знову починаю ненавидіти. Що робити? Звернутися до психолога?

Коментарів

2
 • alinaneo17@mail.ru

  Аліна

  Це ревнощі, а не ненависть. А ревнощі це по суті невпевненість у почуттях чоловіка до вас,небажання ділити його увагу з кимось. Можна звернутися до психолога і поговорити з чоловіком. Можливо вам просто не вистачає уваги і підсвідомо ви звинувачуєте в цьому дитину. Почуттів не варто боятися, треба шукати причину і усувати її

  більше 4 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  А нащо було зв’язуватися з розведеним чоловіком з хвостами. Тепер ви завжди будете на другому плані. Щоб ви разом з чоловіком не придбали, квартири або палац, дитина завжди буде мати свою частку, навіть якщо ви сама дітей народите. Це назавжди. Або миріться, або розлучайтеся з чоловіком.

  майже 5 років

Останні коментарі

ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...
lady.bzzzz16@gmail.com

Аня

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Все бабы дуры, вы полную хр...
drevlyanka@gmail.com

Надія

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Розірвати стосунки, поки во...
vira.podorozhniak@gmail.com

Віра

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Гарні результати дівчат.
Svety.skaAAA@gmail.com

Svitlana

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Не усвідомить.