Питання про чищення зубів. Нещодавно побачила, як подруга доньки обробляє рот спеціальними серветками. Її донька, їй 3 рочки, категорично відмовляється чистити зуби, ось вони знайшли такий вихід із ситуації. Після цього я задумалася - чи варто моєму карапузові протирати рот такими серветками? Пасту і щітку ми йому не даємо, вважаємо ніби як рано, а про такі серветки я раніше і не знала.

Коментарів

5
 • irisska

  irisska

  я відразу дала щітку в руки, десь після року (зуби перші з’явилися в 10міс) зубну пасту даю рідко, різні пробували, але дитина її ковтає, а потім пхикає, тримаючись за живіт.

  більше 6 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  звичайно варто, я сама такими користуюся, купити можна в аптеці. Дуже зручно, тим більше, що з чищенням зубів у нас поки не виходить, нам тільки рік. Це реально вихід із ситуації, не чекати ж коли карієс почнеться і тільки тому, що дитина зуби чистити не хоче.

  більше 6 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Чому щіткою і пастою ви не чистите, в 3 роки чистити зуби можна і потрібно! А без пасти починають чистити м’якою дитячою щіткою як тільки перші зуби з’являються, навіть раніше року, з дитячою пастою - після року-півтора, коли дитина вже може сам спльовувати і полоскати рот.

  більше 6 року
 • yulja

  yulja

  Автор, про серветки нічого не знаю. Знаю тільки те, що щіткою і пастою зуби треба чистити як тільки з’явиться перший зуб, так що “рано” бути не може, якщо зуби у вашої дитини вже є. Ну принаймні педіатри так говорять. Продаються спеціальні дитячі щітки і пасти. Пасти на щітку треба видавлювати мізерну кількість.

  більше 6 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...