Питання про чищення зубів. Нещодавно побачила, як подруга доньки обробляє рот спеціальними серветками. Її донька, їй 3 рочки, категорично відмовляється чистити зуби, ось вони знайшли такий вихід із ситуації. Після цього я задумалася - чи варто моєму карапузові протирати рот такими серветками? Пасту і щітку ми йому не даємо, вважаємо ніби як рано, а про такі серветки я раніше і не знала.

Коментарів

5
 • irisska

  irisska

  я відразу дала щітку в руки, десь після року (зуби перші з’явилися в 10міс) зубну пасту даю рідко, різні пробували, але дитина її ковтає, а потім пхикає, тримаючись за живіт.

  майже 3 років
 • dosvidchena

  dosvidchena

  звичайно варто, я сама такими користуюся, купити можна в аптеці. Дуже зручно, тим більше, що з чищенням зубів у нас поки не виходить, нам тільки рік. Це реально вихід із ситуації, не чекати ж коли карієс почнеться і тільки тому, що дитина зуби чистити не хоче.

  майже 3 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Чому щіткою і пастою ви не чистите, в 3 роки чистити зуби можна і потрібно! А без пасти починають чистити м’якою дитячою щіткою як тільки перші зуби з’являються, навіть раніше року, з дитячою пастою - після року-півтора, коли дитина вже може сам спльовувати і полоскати рот.

  майже 3 років
 • yulja

  yulja

  Автор, про серветки нічого не знаю. Знаю тільки те, що щіткою і пастою зуби треба чистити як тільки з’явиться перший зуб, так що “рано” бути не може, якщо зуби у вашої дитини вже є. Ну принаймні педіатри так говорять. Продаються спеціальні дитячі щітки і пасти. Пасти на щітку треба видавлювати мізерну кількість.

  майже 3 років

Останні коментарі

Savchenko.nv7@gmail.com

Наталія

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хто що знає про препарат Ми...
fechyk2003@gmail.com

Лиза Павлушина

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Жирна шо капец
irinadragan521

irinadragan521

відповіла(ів) на Шопинг я також купую одяг через ін...
diezel17@rambler.ua

krunichnaya17

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Есть и другие способы быть ...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Вічне питання..http://blog....