Питання про чищення зубів. Нещодавно побачила, як подруга доньки обробляє рот спеціальними серветками. Її донька, їй 3 рочки, категорично відмовляється чистити зуби, ось вони знайшли такий вихід із ситуації. Після цього я задумалася - чи варто моєму карапузові протирати рот такими серветками? Пасту і щітку ми йому не даємо, вважаємо ніби як рано, а про такі серветки я раніше і не знала.

Коментарів

5
 • irisska

  irisska

  я відразу дала щітку в руки, десь після року (зуби перші з’явилися в 10міс) зубну пасту даю рідко, різні пробували, але дитина її ковтає, а потім пхикає, тримаючись за живіт.

  біля 6 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  звичайно варто, я сама такими користуюся, купити можна в аптеці. Дуже зручно, тим більше, що з чищенням зубів у нас поки не виходить, нам тільки рік. Це реально вихід із ситуації, не чекати ж коли карієс почнеться і тільки тому, що дитина зуби чистити не хоче.

  біля 6 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Чому щіткою і пастою ви не чистите, в 3 роки чистити зуби можна і потрібно! А без пасти починають чистити м’якою дитячою щіткою як тільки перші зуби з’являються, навіть раніше року, з дитячою пастою - після року-півтора, коли дитина вже може сам спльовувати і полоскати рот.

  біля 6 року
 • yulja

  yulja

  Автор, про серветки нічого не знаю. Знаю тільки те, що щіткою і пастою зуби треба чистити як тільки з’явиться перший зуб, так що “рано” бути не може, якщо зуби у вашої дитини вже є. Ну принаймні педіатри так говорять. Продаються спеціальні дитячі щітки і пасти. Пасти на щітку треба видавлювати мізерну кількість.

  біля 6 року

Останні коментарі

ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...
lady.bzzzz16@gmail.com

Аня

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Все бабы дуры, вы полную хр...
drevlyanka@gmail.com

Надія

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Розірвати стосунки, поки во...
vira.podorozhniak@gmail.com

Віра

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Гарні результати дівчат.
Svety.skaAAA@gmail.com

Svitlana

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Не усвідомить.