Дуже прошу поради, дами. Погляньте на ситуацію з боку. Мій чоловік в постійному контакті зі своєю подругою. Причому десь рік тому у них був любовний зв’язок. Відносини не склалися, але він продовжує надавати їй всяку допомогу. Вона йому по своїй професійній діяльності теж щось підказує. Але зараз він одружений на мені, і мене дістали ці смски. Обидва жваво цікавляться життям, справами один одного, просто базікають ні про що. Мої вмовляння, істерики з приводу припинення спілкування ні до чого не приводять. Я завжди залишаюся винна, а він продовжує їздити до неї ремонтувати кран, встановлювати комп’ютер тощо. Ось тепер попросила його зробити ремонт кімнати (він вміє) за символічні гроші пару тис руб. Чоловік із задоволенням погодився. Дуже радий допомогти “другу”. Я вже більше не можу, поставила ультиматум, якщо він їде, ми розлучаємося. Він їде все одно. От не знаю як завтра його зустрічати, із зібраними речами або змиритися з такою “дружбою”.

Коментарів

2
 • dosvidchena

  dosvidchena

  У мене схожа ситуація була кілька років тому. Я також істерила і лаялася, ображалася і плакала … Марно. Єдине, що допомогло - друг дитинства, з яким я відновила спілкування в вк, стала активно розповідати про його заслуги (бізнес, спорт) ненароком чоловікові. І змінила на словах ставлення до його подруги: говорю, а що хороша ідея, приводь свою подругу, раз їй потрібно зустрітися, поїхали разом їй допоможемо. Говорю усвідомила, що таке дружба, сама зараз дружу так зі своїм приятелем, який він хороший друг, нікого їм не замінити. І говорю: ну, якщо один хочеш до неї їхати, то я свого друга тоді покличу до нас, ось комп’ютер потрібно налаштувати, це він класно вміє. Відповідно, чоловік був проти. А коли я ще сказала: давай тоді вільні стосунки, щоб не брехати одне одному. Тут він взагалі випав: які, каже, вільні стосунки, ми з нею друзі, а ти т … тися зібралася зі своїм другом. Я кажу: ні, але дружби між чоловіком і жінкою бути не може від природи: або вони колишні коханці, або майбутні. З подругою якось перестав контактувати зовсім. Ну ще був скандал, так як я їй написала, що якщо хоче дружити з моїм чоловіком, то я скоро подружуся з її чоловіком або подругу свою з ним познайомлю. Взагалі, всіх подруг від свого відшила. Буває, тепер лає, буркає, типу ось **, зі мною тепер через тебе ніхто з подруг не розмовляє. Ну і нехай, думаю, обходять стороною, значить поважають.

  майже 7 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Звичайно зберіть речі. Будьте послідовні. Ви ж бачите, що він Вами не дорожить! Ні краплі !!! Навіщо час витрачати на людину, якій це не потрібно.

  майже 7 років

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...