Мій хлопець дуже схильний до вживання алкоголю. Причому періодичність, кожен день. Щодня вечір закінчується неодмінно з пляшкою. То пиво, на наступний день вино, ближче до вихідних віскі. Причому норми немає, купили пляшку, випили. Наші відносини добре складаються, але будь-яка моя заборона на алкоголь закінчується тим, що він ображається і лягає спати, або лаємося. Як я не пробувала і спокійно з ним поговорити і строго. Безрезультатно. Збираюся будувати з ним сім’ю, чи буде користь? Любов безумовно тут не на останньому місці. Порадьте, що робити і як вплинути на нього, щоб він усвідомив. Йому 31 рік.

Коментарів

6
 • marinafilinaa@gmail.com

  DashaK

  Нужно обязательно обратиться за помощью в наркологический центр HopesMedical , там оказывают https://hopes-medical.com/lechenie-narkomanii/ помощь наркозависимым и алкозависимым. Специалисты там очень хорошие, с большим опытом работы в данной области и обязательно помогут каждому.

  біля 1 місяця
 • drevlyanka@gmail.com

  Надія

  Розірвати стосунки, поки вони не зайшли далеко. У мене є досвід життя з алкоголіком. Це пекло! І

  10 месяців тому
 • Svety.skaAAA@gmail.com

  Svitlana

  Не усвідомить.

  11 месяців тому
 • raspopova_tanya@mail.ua

  Алла

  Знаєте, був час, коли я за мамою помітила нервозність. Як виявилося, це на неї так відбивалося пияцтво батька. Тоді я через знайомих знайшла цю https://med-zahid.com.ua/ua/filialyi/narkologichniy-tsentr-sumi/ наркологічну клініку в Сумах. Спочатку батька за допомогою крапельниць вивели із запою. Потім був реабілітаційний період, який включав в себе і медикаментозне лікування і роботу з психологом. Головне ми досягли: тато перестав пити, а мама нервувати.

  більше 2 року
 • 1980larisak-1980@gmail.com

  Гість

  кожен день перебір, тут або реально проблема внутрішня, або розбещеність і звичка. поки що некритично, якщо правда хлопець дорогий постарайтеся вивести його на відверту розмову про це. не відступайте, якщо відразу не скаже (а він не скаже швидше за все), якщо він сам відчуває, що це проблема, то він відчуває сором, а це дуже важко визнати особливо близькій людині. коротше якщо правда вам важливо, що твориться в душі у нього, то великого терпіння вам і удачі, ну і похвально, що ви не відступаєте при першому ж косяку)

  більше 5 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Я п’ю пиво щодня, просто хочеться … якщо не хочеться не п’ю, переживаю тільки тому що після нього поправляюсь, але якщо замість вечері, то на ранок встаю як тростинка .. Не бачу проблеми.

  майже 7 років

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...