Мій хлопець дуже схильний до вживання алкоголю. Причому періодичність, кожен день. Щодня вечір закінчується неодмінно з пляшкою. То пиво, на наступний день вино, ближче до вихідних віскі. Причому норми немає, купили пляшку, випили. Наші відносини добре складаються, але будь-яка моя заборона на алкоголь закінчується тим, що він ображається і лягає спати, або лаємося. Як я не пробувала і спокійно з ним поговорити і строго. Безрезультатно. Збираюся будувати з ним сім’ю, чи буде користь? Любов безумовно тут не на останньому місці. Порадьте, що робити і як вплинути на нього, щоб він усвідомив. Йому 31 рік.

Коментарів

3
 • raspopova_tanya@mail.ua

  Алла

  Знаєте, був час, коли я за мамою помітила нервозність. Як виявилося, це на неї так відбивалося пияцтво батька. Тоді я через знайомих знайшла цю https://med-zahid.com.ua/ua/filialyi/narkologichniy-tsentr-sumi/ наркологічну клініку в Сумах. Спочатку батька за допомогою крапельниць вивели із запою. Потім був реабілітаційний період, який включав в себе і медикаментозне лікування і роботу з психологом. Головне ми досягли: тато перестав пити, а мама нервувати.

  більше 1 року
 • 1980larisak-1980@gmail.com

  Гість

  кожен день перебір, тут або реально проблема внутрішня, або розбещеність і звичка. поки що некритично, якщо правда хлопець дорогий постарайтеся вивести його на відверту розмову про це. не відступайте, якщо відразу не скаже (а він не скаже швидше за все), якщо він сам відчуває, що це проблема, то він відчуває сором, а це дуже важко визнати особливо близькій людині. коротше якщо правда вам важливо, що твориться в душі у нього, то великого терпіння вам і удачі, ну і похвально, що ви не відступаєте при першому ж косяку)

  біля 4 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Я п’ю пиво щодня, просто хочеться … якщо не хочеться не п’ю, переживаю тільки тому що після нього поправляюсь, але якщо замість вечері, то на ранок встаю як тростинка .. Не бачу проблеми.

  майже 6 років

Останні коментарі

warawayuri@gmail.com

VIka Warawa

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! http://failonex.ru/file/270...
karpinskyi0104@gmail.com

Саша

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Всі баби дури і обговорюєте...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...