Мій хлопець дуже схильний до вживання алкоголю. Причому періодичність, кожен день. Щодня вечір закінчується неодмінно з пляшкою. То пиво, на наступний день вино, ближче до вихідних віскі. Причому норми немає, купили пляшку, випили. Наші відносини добре складаються, але будь-яка моя заборона на алкоголь закінчується тим, що він ображається і лягає спати, або лаємося. Як я не пробувала і спокійно з ним поговорити і строго. Безрезультатно. Збираюся будувати з ним сім’ю, чи буде користь? Любов безумовно тут не на останньому місці. Порадьте, що робити і як вплинути на нього, щоб він усвідомив. Йому 31 рік.

Коментарів

2
 • 1980larisak-1980@gmail.com

  Гість

  кожен день перебір, тут або реально проблема внутрішня, або розбещеність і звичка. поки що некритично, якщо правда хлопець дорогий постарайтеся вивести його на відверту розмову про це. не відступайте, якщо відразу не скаже (а він не скаже швидше за все), якщо він сам відчуває, що це проблема, то він відчуває сором, а це дуже важко визнати особливо близькій людині. коротше якщо правда вам важливо, що твориться в душі у нього, то великого терпіння вам і удачі, ну і похвально, що ви не відступаєте при першому ж косяку)

  більше 2 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Я п’ю пиво щодня, просто хочеться … якщо не хочеться не п’ю, переживаю тільки тому що після нього поправляюсь, але якщо замість вечері, то на ранок встаю як тростинка .. Не бачу проблеми.

  біля 4 року

Останні коментарі

ulialuhmeneva

ulialuhmeneva

відповіла(ів) на Нужен совет. Я решила в квартире поменят...
uubukraine@gmail.com

FineLine

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! По перше ми писали про дієт...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Худну, менше їсти стала, а вага стоїть на місці. Які причини бувають? Вага - не показник стрункос...