Зараз дуже складна ситуація в житті з партнером, зовсім заплуталася, не знаю, що мені робити … Поворожіть кому не складно (будь-якими способами), що мене чекає далі? Які події відбуватимуться? Олеся 18.10.1992

Коментарів

2
 • alviza

  alviza

  Дорогі дівчата, ніхто ніколи не скаже вам майбутнє, бо визначаєте ви його самі. Всі без винятку відповіді на питання завжди в самій людині. Сучасний гуру таро - Хайо Байнсхофф, що публікує книги, є юнгіанським психоаналітиком і практикуючим психологом. Таро роками є метафорично психологічною практикою і відмінним інструментом роботи багатьох психологів. Будь-яке ворожіння завжди “зашиє” в вашу підсвідомість, як гіпноз і ви все зробите, якщо є невирішений психологічний конфлікт всередині вас - ви обов’язково виберете несвідомий шлях на посилення цього внутрішнього протиріччя - так працює психіка, бо тільки через посилення можна вирішити те, що вас турбує . І ніхто ніколи не зробить це за дорослу людину - самі, тільки самі бо це ваше життя. Рішення приймати складно, а якщо в “оркестрі щось не грає” зверніться до психологів.

  майже 7 років
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Навіщо гадати? Чого це у вас така ситуація? Буває всяк! Соплі витерти і в позитив вірити! Гадати не потрібно! Все вирулить! Робіть все, що можете слухаючи серце … Основне - віра! І зустрінете і потрібну людину і ситуація покращиться!

  майже 7 років

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...