Зараз дуже складна ситуація в житті з партнером, зовсім заплуталася, не знаю, що мені робити … Поворожіть кому не складно (будь-якими способами), що мене чекає далі? Які події відбуватимуться? Олеся 18.10.1992

Коментарів

2
 • alviza

  alviza

  Дорогі дівчата, ніхто ніколи не скаже вам майбутнє, бо визначаєте ви його самі. Всі без винятку відповіді на питання завжди в самій людині. Сучасний гуру таро - Хайо Байнсхофф, що публікує книги, є юнгіанським психоаналітиком і практикуючим психологом. Таро роками є метафорично психологічною практикою і відмінним інструментом роботи багатьох психологів. Будь-яке ворожіння завжди “зашиє” в вашу підсвідомість, як гіпноз і ви все зробите, якщо є невирішений психологічний конфлікт всередині вас - ви обов’язково виберете несвідомий шлях на посилення цього внутрішнього протиріччя - так працює психіка, бо тільки через посилення можна вирішити те, що вас турбує . І ніхто ніколи не зробить це за дорослу людину - самі, тільки самі бо це ваше життя. Рішення приймати складно, а якщо в “оркестрі щось не грає” зверніться до психологів.

  більше 6 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Навіщо гадати? Чого це у вас така ситуація? Буває всяк! Соплі витерти і в позитив вірити! Гадати не потрібно! Все вирулить! Робіть все, що можете слухаючи серце … Основне - віра! І зустрінете і потрібну людину і ситуація покращиться!

  більше 6 року

Останні коментарі

ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...
lady.bzzzz16@gmail.com

Аня

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Все бабы дуры, вы полную хр...
drevlyanka@gmail.com

Надія

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Розірвати стосунки, поки во...
vira.podorozhniak@gmail.com

Віра

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Гарні результати дівчат.
Svety.skaAAA@gmail.com

Svitlana

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Не усвідомить.