Зараз дуже складна ситуація в житті з партнером, зовсім заплуталася, не знаю, що мені робити … Поворожіть кому не складно (будь-якими способами), що мене чекає далі? Які події відбуватимуться? Олеся 18.10.1992

Коментарів

2
 • alviza

  alviza

  Дорогі дівчата, ніхто ніколи не скаже вам майбутнє, бо визначаєте ви його самі. Всі без винятку відповіді на питання завжди в самій людині. Сучасний гуру таро - Хайо Байнсхофф, що публікує книги, є юнгіанським психоаналітиком і практикуючим психологом. Таро роками є метафорично психологічною практикою і відмінним інструментом роботи багатьох психологів. Будь-яке ворожіння завжди “зашиє” в вашу підсвідомість, як гіпноз і ви все зробите, якщо є невирішений психологічний конфлікт всередині вас - ви обов’язково виберете несвідомий шлях на посилення цього внутрішнього протиріччя - так працює психіка, бо тільки через посилення можна вирішити те, що вас турбує . І ніхто ніколи не зробить це за дорослу людину - самі, тільки самі бо це ваше життя. Рішення приймати складно, а якщо в “оркестрі щось не грає” зверніться до психологів.

  біля 4 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Навіщо гадати? Чого це у вас така ситуація? Буває всяк! Соплі витерти і в позитив вірити! Гадати не потрібно! Все вирулить! Робіть все, що можете слухаючи серце … Основне - віра! І зустрінете і потрібну людину і ситуація покращиться!

  біля 4 року

Останні коментарі

v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Худну, менше їсти стала, а вага стоїть на місці. Які причини бувають? Вага - не показник стрункос...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Чому я не худну?! вам потрібно влаштувати соб...
olyap5812

olyap5812

відповіла(ів) на Шопинг Я купую одяг через інтернет...