Дуже часто сваримося з чоловіком, у нього деспотичний характер. Мені приснився сон, що я в чомусь знову завинила перед ним, і він ніяк не хотів мене прощати, не відповідав на дзвінки, уникав зустрічей і в підсумку, коли зустрілися, він сказав: ось бачиш прірву і на ній валяються дрібні камінчики, ось поки їх всі не збереш, щоб прямовисна скеля була від них чиста, то не прощу. І ось я повзу навпочіпки і збираю ці камінчики, а навколо стоять його родичі і піддакують йому, а інші перехожі йдуть і дивуються, як можна так принижуватися. І я все нижче спускаюсь до бездонної чорної прірви, очі в сльозах …. і в підсумку прокидаюся від того, що насправді плачу.

Теги: сон

Коментарів

10
 • nowplotnikova@gmail.com

  Mary

  На мою думку певні сни сняться під емоціями проведеного дня…http://blog.pilochka.kiev.ua/syedobniy-lak/

  більше 4 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  можливо, Ви маєте рацію….

  більше 7 року
 • alviza

  alviza

  думаю, тут головний камінь спотикання - фінансова залежність. Починайте потихеньку вибиратися з цього, тоді і ніякий тиск з боку рідні не стане перешкодою. Просто, якщо озиратися на підтримку такого чоловіка - можна все життя прожити його річчю, а воно не вічне.

  більше 7 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Я неодноразово думала над цим. Моє бажання - це розлучитися з чоловіком, але зробити це не можу так як зараз матеріально залежу і мене будуть засуджувати його родичі (що я винуватиця розпаду сім’ї), він сам розлучатися зі мною не хоче, оскільки теж не хоче бути винним, так і живемо як кішка з собакою (((

  більше 7 року
 • alviza

  alviza

  Тут ніякого підводного контексту немає. Зверніть увагу: почуття провини і страх помилки - думаю .. це Ваші постійні супутники в реальному спільному житті. Часто озираєтеся на себе і свої вчинки - а що ж скаже чоловік, як оцінить, чи не посварить чи що? Мабуть, в спільному житті Вам нерідко доводиться переступати через себе і йти на жертви, постійно доводячи йому, що Ви - та єдина, що гідна його. Краще подумайте не над прірвою і уявною небезпекою, а над реальним почуттям дискомфорту, пов’язаних з переступанням через “себе”. Проходила річний курс аналізу своїх сновидінь з особовим психотерапевтом.

  більше 7 року
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  йдіть від чоловіка

  більше 7 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Ви мене не засмутили, моє життя в шлюбі - пекло

  більше 7 року
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  Навіть якщо у прірву не впали, все одно мало хорошого. Ви все нижче спускалися до прірви - цього достатньо для якогось неприємного приниження наяву. Вибачте, якщо засмутила вас.

  більше 7 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Ні, не впала, сон обірвався

  більше 7 року
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  У прірву впали? небезпека

  більше 7 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...