Здравствуйте. У чоловіка виявили антитіла гепатиту С. переживаємо і не можемо зрозуміти чим це загрожує. чоловік-спортсмен, не п’є. Здавав аналізи планові і ось виявили ці антитіла, завтра здає розширений аналіз. всі на нервах, в інеті купа інфи - голова обертом. це небезпечно?

Теги: здоров'я

Коментарів

3
 • alviza

  alviza

  Та про що ви говорите, навпаки в основному на манікюрі і заражаються. Але найвищий шанс - це переливання крові та укол. Мій хлопець працював у дуже серйозній фірмі, у нього мізки варять як швейцарський годинник, там наркоти і поруч не лежало, він був украй проти взагалі будь-якого роду залежності. Міг покурити тільки кальян і то рідко. Зустрічалися 5 років, повірте, героїн я б помітила. Статевим шляхом С так активно не передається, а от В - так. Я вивчала питання, зверталася до лікарів-гематологів. Аналізи показали найбільш несприятливий тип вірусу. Несправедливо. Але мене Бог вберіг, здала аналізи 3 рази: відразу як дізналася діагноз, через 3 місяці і потім ще через півроку. Все чисто.

  більше 6 року
 • dosvidchena

  dosvidchena

  Через манікюр і стоматолога ДУЖЕ рідко можна підчепити - це чи статевим шляхом або наркоман

  більше 6 року
 • irisska

  irisska

  це дуже хреново, себе перевірте, напевно теж заразилися (

  у мене у хлопця виявили, 3 рази перездавав аналізи не п’є, не курить, акуратист де міг підчепити розуму не прикладу, манікюр не робив, зуби не лікував, ніяких переливань крові не було грішу на зраду, але він бризливий, обов’язково був би презерватив всю голову зламала, рік переживала, але все-таки прийняла рішення розлучитися, не можу покласти своє життя на вівтар його здоров’я, був би чоловік - не кинула ні за що жалко звичайно і дуже несправедливо

  більше 6 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...