Хто знає, яка вологість повітря повинна бути у кімнаті де найдовше перебуває 3 недільний малюк? Також цікавить, як найефективніше підтримувати необхідну вологість у кімнаті. Цікавить найдешевший спосіб :)

Коментарів

3
 • karina1986

  karina1986

  Я не буду оригінальною, оскільки повідомлю вам, що ефективно зволожити повітря може тільки або дощ, або зволожувач повітря :)) Оскільки дощами поки управляти ніхто не навчився: то залишається зволожувач. Ніякі мокрі пелюшки-рушники бажаного результату не принесуть, тільки короткочасне полегшення - хвилин на 10-30 :( За останні півроку ми з чоловіком стали майстрами спорту по зволоженню повітря: тягаємо зволожувач з однієї кімнати в іншу, до рекомендованої вологості 60% тільки-тільки підбираємося ……. Купуйте гігрометр, щоб краще орієнтуватися, наскільки повітря потрібно зволожити, практика показує, що взимку повітря значно (!) сухіше - у нас це було близько 30%, при тому, що батареї всю зиму були відключені, гріли тільки труби стояка. А літом мабуть дощ і ранішня роса допомагають у цій нелегкій справі, вологість коливається 43-60%. Зволожувач ми купували у відділі, який спеціалізується на різних водяних “примочках” - фільтри на воду тощо. Пошукайте, я теж знайшла лише в одній фірмі. Ось такий наш досвід ))))

  майже 6 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Найкраще придбати гігрометр і зволожувач повітря. Їх є широкий вибір і можна підібрати для себе не дуже дорогий варіант. А щоб не купувати, то можна в подарунок замовити у батьків, адже їх цікавить здоров’я їх онуків :))))

  більше 7 року
 • osadcha-marina

  osadcha-marina

  За рекомендаціями педіатрів, вологість повітря в кімнаті з дитиною повинна становити 60%. Нижче 50% - це вже практично неприпустима межа, яка не може гарантувати збереження здоров’я і комфорту дитини. Є кілька простих способів підтримання потрібної вологості в кімнаті:

  1. в опалювальний сезон класти на батареї вологі рушники;
  2. розставляти в кутах кімнати ємності з водою або встановити постійний інтер’єрний фонтанчик;
  3. регулярно провітрювати приміщення (на цей час винести/вивести дитину з кімнати і вносити/приводити не відразу - дати повітрю трохи часу нагрітися);
  4. робити вологе прибирання (ідеально - вранці і ввечері);
  5. купити зволожувач повітря (більш безпечний і тихий в роботі ультразвуковий або звичайний паровий);
  6. придбати гігрометр і систематично контролювати рівень вологості повітря в домашніх умовах. Вибрать щось для себе легко можна. Ростіть здоровими :)))))))
  більше 7 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...