Мені 32 роки. Палю 10 років приблизно по 10 сигарет в день. Кидала вже неодноразово - не курила тиждень, місяць, два, а потім знову починала. Зараз знову кидаю. Не курю два тижні. Три тижні приймаю Табекс. Прочитала безліч статей на цю тему. Проблема в тому, що я змогла не курити 2 тижні але бажання курити не зменшується, я просто терплю. Читала, що людина, яка була залежною від куріння залишається залежною на все життя, тобто виходить все життя терпіти щодня відмовляючи собі в сигаретах?

Коментарів

3
 • jijourua

  jijourua

  Доброго дня, можливо стаття ”Паління забирає в людини 10 років життя” допоможе вам кинути палити дуже швидко

  майже 4 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Я намагалася багато разів кинути, але вистачало на півдня, навіть одного разу плакала - така туга по сигареті обуяла. Не палю майже рік! На курящих дивлюся з жахом, курити не тягне, тільки коли нервую чогось не вистачає, але вже не плющить, як в перший час. Треба перетерпіти, я чаї ганяла різні, коли хотілося курити. І ще після того як кинула був сильний бронхіт. Не знаю, може збіг, а може виходили токсини і отрути))) Успіхів вам!

  майже 4 років
 • natakondr

  natakondr

  Все життя не потрібно терпіти. Мені один чоловік, який прокурив більше 10 років і в один момент кинув, сказав так: “Щасливі люди не курять”. Над цим потрібно замислитись дійсно, при цьому всьому в цієї людини для щастя було все, але настав той момент, коли він себе так відчув. Вже йде другий рік, як він не курить.

  майже 4 років

Останні коментарі

Savchenko.nv7@gmail.com

Наталія

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хто що знає про препарат Ми...
fechyk2003@gmail.com

Лиза Павлушина

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Жирна шо капец
irinadragan521

irinadragan521

відповіла(ів) на Шопинг я також купую одяг через ін...
diezel17@rambler.ua

krunichnaya17

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Есть и другие способы быть ...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Вічне питання..http://blog....