Після народження доньки все ніяк не можу повернути собі колишню вагу, до пологів важила 55 кг., А після пологів вона зупинилася на позначці 60 і знижуватися далі ніяк не хоче, різниця в принципі не велика, але мене ці зайві 5 кіло мучать. Намагаюся займатися спортом у міру можливості, правильно харчуватися, тільки от дієт не припускаю - не хочу давати стрес своєму організму. У кого є ефективні способи боротьби із зайвою вагою, поділіться будь ласка.

Коментарів

2
 • yulja

  yulja

  5 зайвих кг - це не так вже і страшно. Правильне харчування, спорт і більш активно проводити час з малечею і ви швидко схуднете!

  більше 3 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Ну 5 кг і правда не така велика цифра, думаю вам варто просто захотіти і взятися за себе, спортом зайнятися регулярно, і просто харчуватися здоровою їжею, маленькими порціями 4-5 разів на день. У Вашому випадку мені здається буде ефективна відмова від хліба, солодкого/цукру, картоплі і деяких каш, ну і на ніч не наїдатися і ви вже побачите результат. Не те , що я … не могла свої 12 скинути на протязі півроку, вийшло тільки 3, хоча вище перераховане вам робила + зал + басейн + масаж …. ось тут вже відчай. Зрушення пішло, коли стала до всього цього приймати XLS таблеточки такі, вранці і ввечері. З усього асортименту ці мені здалися кращими, вони натуральні, рослинні.

  більше 3 року

Останні коментарі

fechyk2003@gmail.com

Лиза Павлушина

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Жирна шо капец
irinadragan521

irinadragan521

відповіла(ів) на Шопинг я також купую одяг через ін...
diezel17@rambler.ua

krunichnaya17

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Есть и другие способы быть ...
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Чому я не худну?! Вічне питання..http://blog....
nowplotnikova@gmail.com

Kate

відповіла(ів) на Ви вірите в любов не з першого погляду? Вірю! Для серйозних почутті...