Здрастуйте, мене дуже хвилює одне питання. Мені 28 років. За останні два роки повторилася майже схожа ситуація з 3 чоловікам. Чоловіки ці дуже розбірливі, тобто мені лестить, що вони мене обирають. Спочатку відносин теж приблизно говорять одне і те ж “що від мене пре, що здається, що знайшли те, що шукали, ось клацнуло”. Але проблема в тому що, через 3-6 місяців вони як би згасають, при тому що я з завзятої дівчини не перетворююся на стару каргу … Ніііі, я все та ж тільки до цього ще й додається, що стаю хозяйською, готую, дбаю про нього. Спочатку чоловік обіцяє, що повністю змінить свій спосіб життя (хлопець вів сильно холостяцький спосіб життя, алкоголь всі справи. Сказав, що чекав таку як я щоб все поміняти. Але минуло півроку, ентузіазм пропав … Написати зважилася тому що зрозуміла про повтор цієї ситуації … Чому так відбувається і чоловік втрачає до мене інтерес? що я роблю не так ?? чоловіки і з двома дітьми відхоплюють, а я симпатична, розуміюча. З почуттям гумору і вже роки три не можу нічого толкового збудувати.. Дуже прошу поради!

Теги: сім'я

Коментарів

3
 • dosvidchena

  dosvidchena

  не тих вибираєш, а потім щось з ними намагаєшся створити. Коротше, діагноз - неправильно підібрані чоловіки не придатні для шлюбу

  більше 5 року
 • irisska

  irisska

  Ніхто не змінюється “заради когось”. Всі виключно заради себе. це раз. друге. Так як вам не 20 років коли одружуються на одних гормонах і сексі - то вам потрібно стати такою, яка може забезпечити комфорт чоловікові. горезвісне “з вами має бути краще, ніж одному”. Але мені здається що ви не зможете, тому що ви ж незалежна, самостійна і вам ніхто не указ. Тоді приймайте і другу сторону медалі - складність вийти заміж “щасливо і надовго”

  більше 5 року
 • yulja

  yulja

  Можливо ви вибираєте один і той же тип чоловіків, яким властиво так до вас ставитися. Або ваше ідеальне ставлення до них стає занадто нудотним. І це їм набридає ось і йдуть. А ніхто з ваших колишніх не хотів до вас повернутися через час?

  більше 5 року

Останні коментарі

Svety.skaAAA@gmail.com

Svitlana

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Не усвідомить.
instatasya@meta.ua

Тася

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Ми допоможемо Вам схуднути ...
warawayuri@gmail.com

VIka Warawa

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! http://failonex.ru/file/270...
karpinskyi0104@gmail.com

Саша

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Всі баби дури і обговорюєте...
yana-x2@ukr.net

Яна

відповіла(ів) на Не можу завагітніти!!!!! Хочу поділитися секретом!!!...