Проблема моя ось у чому: один знайомий хлопець останнім часом мене просто дістає.. Почалось це десь пів року тому. Я йому, мабуть, сподобалася, і він спочатку розпитував про мене моїх подруг, але вони йому сказали, що я не вільна - тимчасово відстав, потім, мабуть, просік, що нікого у мене немає, і “пішов у бій” з новими силами .. Нещодавно ось в скайпі зізнався в любові))) пише мені такі речі, навіть неприємно буває (наприклад, запитує чим я займаюсь. відповідаю - лежу, дивлюся кіно. він пише - мені б там поруч з тобою .. ну або щось в цьому роді. мені, чесно, огидно), але я не знаю як відповісти йому, щоб не вийшло дуже грубо, оскільки ми працюємо разом, не хочеться поки зовсім відносини псувати .. Ще бісить, що весь час називає мене сонечком або зайчиком. Я взагалі не люблю коли мене так називають, а від нього подвійно неприємно чути .. Порадьте будь ласка як його відшити. Заздалегідь дякую.

Коментарів

3
 • stromat1978@gmail.com

  Анна

  Скажи, що ти вагітна. Його вітром здує.

  майже 5 років
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  А навіщо вам обов’язково тактовно? Ви хочете і людину послати і хорошою залишитися? Тим більше товариш, мабуть, з наполегливих тугодумів. Таких треба слати прямо і безкомпромісно, інакше зведе і вас і себе. Або він, може, вас як потенційний друг цікавить? Якщо ні, тоді вперед, скажіть все по правді, щоб запам’ятав, це для його ж користі, образиться, зате не буде тішити себе марними надіями і ще більше страждати. Не будьте егоїсткою, пошкодуйте хлопчика)

  майже 5 років
 • irisska

  irisska

  Почніть розповідати, що закохані в іншого хлопця, питати порад у цього, як підкотити до того. Плюс, підколюйте його на різних помилках, як самостійно, так (дуже акуратно) в колі знайомих людей, щоб йому донесли, як про нього фіговасто відгукуються.

  майже 5 років

Останні коментарі

ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...
lady.bzzzz16@gmail.com

Аня

відповіла(ів) на Люблю чоловіка, але в ліжку проблеми Все бабы дуры, вы полную хр...
drevlyanka@gmail.com

Надія

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Розірвати стосунки, поки во...
vira.podorozhniak@gmail.com

Віра

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Гарні результати дівчат.
Svety.skaAAA@gmail.com

Svitlana

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Не усвідомить.