У нас з чоловіком є ​​двоє пркрасних дітей: син і дочка, є свій бізнес і непогане майно, все зароблене потом і кров’ю. Дочка вийшла заміж і народила онука, якого ми любимо до безпамятства, допомагаємо матеріально і морально. Син же наш привів в свою квартиру (вірніше, куплену йому на наші гроші) розлучену з дитиною 3-х років. Для нас це було шоком і ударом. Вирішили діяти як можемо: повністю перестали допомагати в кар’єрі (йому 25 років), обрубали підтримку. Дитину цю я бачити не хочу ні в якому разі, приймати її і витрачати гроші на неї не буду, він не мій онук. Прикро що син, маючи в житті все, погодився піднімати “дитя зальоту”. Якщо хто був у моїй ситуації, підкажіть як відвадити його від неї? Знаю, що вони вже почали сильно лаятися.

Коментарів

14
 • dianka_0305@ukr.net

  дІАНА

  Я В ШОЦІ! НУ І ЩО,ЩО ЖІНКА З ДИТИНОЮ?????????що зразу треба відцуратися від неї чи як я знаю жінку вона чудова і характером але життя не скалоля мапє дитину і дехто не хоче жінку з дитиною! по вашоми це норомально???//???????????????????????

  більше 4 року
 • Rus36lana@gmail.com

  Руслана

  Вже пройшло півроку від дня публікації цієї замітки і хотілося б запитатися в авторки - як на сьогодні виглядає ця ситуація і чи добилася мати свого? По-серйозному, якщо людина бажає почути думку інших, то повинна б спілкуватися разом зі всіма на форумі і в процесі отримати для себе якусь відповідь на поставлене запитання. Тут я спостерігаю тишу чи ігнорування жінки тим, що жоден не підтримав її сторону і не пожалів. Бо вона саме за цим і звернулася до людей. Думаю, що за цей період часу молода сім”я вже розпалася і все через дурнуваті амбіції старшого покоління, котре вважає, що має право вмішуватися в справи молодих і вирішувати їх долю. Якщо так, то дуже шкода вашого сина. Бо він не зумів відстояти право на щасливе життя і захистити свою нову сім”ю. А значить, молодий чоловік не може бути самостійною і незалежною від думки інших людиною зі серйозними поглядами на життя. Занадто турботливій мамі хотілося б побажати одного - поставити себе на місце обранниці свого сина, прожити хоч день її життям. І задуматися - чи має право жінка з дитиною (з дітьми) на щасливе подружнє життя в другому шлюбі, а чи повинна назавжди залишитися одинокою без чоловічої підтримки і кохання? В житті кожен може помилитися, важливо які ми робимо висновки зі своїх помилок.

  майже 5 років
 • lulleby@ukr.net

  Ліда

  З чого Ви взяли що дівчина з дитиною обовязково погана? Ось реальна історія моєї подруги. На останньому курсі університету вона познайомилась з хлопцем, обоє ерудовані здобули вищу освіту. Він працює в айті компанії, вона викладачем. Прозустрічавшись 3 роки одружились, через 2 роки після одруження на світ зявилось маленьке чудо, ще через рік він почав пити і бити її. Вона розлучилась з ним і як наслідок в 30 років лишилась одна з маленьким сином на руках. Висновок! В житті буває різне і можливо краще б це була зальотна дитина, а не втрачених 7 РОКІВ ЖИТТЯ!!! Ви повинні зрозуміти одне, що все зроблене Вами погане, повернеться до Вас з двічі більшою силою!

  майже 5 років
 • natysja13@i.ua

  Наталія

  Ви хвора людина,якщо вашому синові добре з цією жінкою,то навіщо псувати йому життя.залиште їх у спокої.вашому сину 25 років.доки ви будете контролювати з ким він спить.живіть своїм життям.а “дитя зальоту”на світ не просилося..і не вам судити його і його матір.бога побійтеся..як ваші діти,то золото ,а чужі то гімно..фу

  майже 5 років
 • ankatsapar@gmail.com

  Анна

  це як в анекдоті))) Разговаривают две подруги: -Как у тебя дочка то устроилась? -Отлично. Муж любит, шубы покупает, на курорты возит. — А сын? — А сыну стерва попалась, то шубу ей купи, то на курорт свози. Дайте їм спокій,не лізьте,а то залишитесь при своїх інтересах на старості років,ще не знати як в житті поведеться,тут бачу до бабок радять іти,але я б Вам порадила просто йти до церкви і поставити свічку за мир у його і у вашій сімї,якщо має бути його ,то буде у них все в добрі та злагоді,а якщо ні,то все налогодиться,а до дитини треба поставитись добре,тільки з того ,що це дитина маленька і не заслуговує на таке ставлення,навіть,якщо це не ваша,бо в житті буває по різному ,здається є все,а в одну мить залишитись можна і без усього і під голим небом

  майже 5 років
 • sv@vtnf

  кет

  жінко ,а ви не думали,що якщо віднадите її,то він вам не пробачить.або пити почне……ви,дорога,зрозумійте–це його вибір…….ви звідки знаєте,яка в нього судьба не лізьте…моя вам порада…….у мене в знайомої була подібна ситуація——закінчилось погано

  майже 5 років
 • none@bigmir.net

  Іра

  Вся проблема в тому, що чоловіки соромязливі і не опитні.

  Він познайомився з такою жінкою бо у неї опит та й в сексі вона його задовільняє.

  Проблема тут в батьках бо не виховали сина мужності, можливо він був закоханий в гарну дівчину, але не наважився першим підійти і впустив свій шанс. А така, що їй втрачати перша підійшла і покорила.

  Виховйти синів мужніми, не сильно їх оберігайте з 8 років, а після 12 вже пізно щось міняти. Заставляйте працювати фізично на витривалість. Мами сильно люблять синів і цією любовю їх портять як чоловіків. У них не хватає мужності.

  біля 5 року
  • Ліда

   Ви хвора! Що значить “можливо був закоханий в гарну дівчину”? Звідки Вам знати, що ця дівчина з дитинкою не гарна і не хороша людина? Як можна таке писати посоромились би!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   майже 5 років
 • elena_too@mail.ru

  Оленка

  Залиште сину в спокої. Моя тітка відвадила сина від такої жінки, казала що своїх ще дітей наробить. Результат - сину 40, ні дітей ні жінки, син пє, і дозволяє собі підняти руку і на матір і на батька. А ваш син свариться з жінкою можливо через те що ви пхаєте носа куди вам не просять

  біля 5 року
  • Руслана

   В моїх сусідів подібна ситуація. Дуже раділи, коли старша дочка одружилася і з”явився внук. Не знали, чим же догодити молодим. І коли в меншого сина з”явилася дівчина, а в результаті виявилося, що вона вже й вагітна, то батько сина ніяк не хотів сприймати цю новину, що в нього буде ще одне внученятко і неодноразово повторяв, що вже має довгоочікуваного доччиного внука і йому цього вистачить.. І так склалося, що невістка не доносила дитинку… і сім”я дочки розпалася. і тепер от носяться з доччиним сином. як курка з яйцем, бо він в них одненький, а дочка згодом була прооперована з кістою яєчника. І взагалі занадто почала перейматися пошуком чоловіків для себе, що дуже псує репутацію всієї сім”ї. Але то кара старшим за той довгий язик..бо в результаті вони залишилися зі своїми дітьми у розбитого корита. Бо і зять, і невістка зуміли створити свої нові сім”ї, а в їхніх дітей до цих пір життя не складається.

   майже 5 років
 • alviza

  alviza

  Ну ось, дівчинка думає, що золоту рибку зловила, а тут стара на березі. До бабки сходи, нехай відворот начаклує. Твій син тобі спасибі скаже, коли зіп’ється або “піська стояти” перестане.

  біля 5 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  Ну так не допомагайте фінансово. Якщо син впорається сам і зможе утримувати сім’ю - молодець. А ось якщо він розраховував на вас і хотів вам на шию чужу дитину повісити - так нехай сам вирішує, чи під силу йому таке “щастя” без вашої допомоги.

  біля 5 року
 • lorajhg1283@gmail.com

  Гість

  Залиште все як є. Чому раптом ви вирішили що можете вирішувати його долю? Так, розумію, як мати ви хочете своєму чаду тільки найкращого, але чи зрозуміє вас син? Нехай краще сам розбереться в цій ситуації. А дитину її “зальотну” вас любити ніхто не просить, просто спробуйте зрозуміти і прийняти вибір сина.

  біля 5 року
  • Квітослава

   Уявіть собі,що розлучилася ваша донька.Чи не хотіли биви ,щоб вона влаштувала своє особисте життя? Як би було їй на місці коханої жінки вашого сина?

   біля 5 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...