кажуть, якась особлива. На що схоже? неначе заколисало, чи начебто отруїлася? “яким місцем” нудить, якщо так можна висловитися? шлунком, головою, кишечником, горло зводить? Кажуть ще слиновиділення підвищене, це ж жах, як це пережити можна.

Коментарів

4
 • dosvidchena

  dosvidchena

  В підтримку можу тільки сказати, що легкий токсикоз говорить про те, що плід добре закріплюється в матці. Тобто це навіть добре що нудить. Якщо звичайно не всю вагітність.

  більше 7 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  не сказати, що нудить. Каламутить. Але довго і неприємно. Іноді здається, що ось все! Не можу більше. Зараз піду і проблююсь. Але нічого не виходить. Як наприклад при алкогольному отруєнні. Відразу все виходить, а тут не так.

  більше 7 року
 • yulja

  yulja

  А у мене прям з ранку починалося, як тільки очі відкривала, так відразу … Взагалі, у мене як-ніби ком в горлі стояв, трохи напружила шлунок і таке відчуття, що все полізе назовні! І так могло протягом усього дня, але зазвичай до обіду. На роботі сиділа вся зелена! Перед тим як їхати на роботу, а я їздила в метро, я викликала блювоту, правда її і викликати і не треба, нахилялася і все …, взагалі, щоб у метро не укочало, по іншому ніяк! Ось так і жила! Але дуже була рада, коли все закінчилося на 12 тижні!

  більше 7 року
 • alviza

  alviza

  Фігово це. Каламутить, голова може кружляти, як ніби їжа стирчить на рівні грудей і знаєш що якщо вирвеш, то стане краще. А якщо не блювати, то взагалі погано стає, іноді вже вибору немає, само пре назовні. Поки їси все нормально, а як тільки доїси знову по новій. Ну ніби все.

  більше 7 року

Останні коментарі

marinafilinaa@gmail.com

DashaK

відповіла(ів) на Проблеми з алкоголем Нужно обязательно обратитьс...
agent07-02@bigmir.net

Катерина

відповіла(ів) на Чим ви епілюєте ноги і пахви? Можна постійно ноги голити,...
llll555@ukr.net

Руслана

відповіла(ів) на Лазерна епіляція - за і проти Я можу рекомендувати міжнар...
llll555@ukr.net

Елизавета

відповіла(ів) на Як стимулювати пологи? Краще зверніться до декільк...
ira_zajac@yahoo.it

Irina

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! Я вот уже несколько лет пол...