кажуть, якась особлива. На що схоже? неначе заколисало, чи начебто отруїлася? “яким місцем” нудить, якщо так можна висловитися? шлунком, головою, кишечником, горло зводить? Кажуть ще слиновиділення підвищене, це ж жах, як це пережити можна.

Коментарів

4
 • dosvidchena

  dosvidchena

  В підтримку можу тільки сказати, що легкий токсикоз говорить про те, що плід добре закріплюється в матці. Тобто це навіть добре що нудить. Якщо звичайно не всю вагітність.

  більше 4 року
 • njonchik-ponchik

  njonchik-ponchik

  не сказати, що нудить. Каламутить. Але довго і неприємно. Іноді здається, що ось все! Не можу більше. Зараз піду і проблююсь. Але нічого не виходить. Як наприклад при алкогольному отруєнні. Відразу все виходить, а тут не так.

  більше 4 року
 • yulja

  yulja

  А у мене прям з ранку починалося, як тільки очі відкривала, так відразу … Взагалі, у мене як-ніби ком в горлі стояв, трохи напружила шлунок і таке відчуття, що все полізе назовні! І так могло протягом усього дня, але зазвичай до обіду. На роботі сиділа вся зелена! Перед тим як їхати на роботу, а я їздила в метро, я викликала блювоту, правда її і викликати і не треба, нахилялася і все …, взагалі, щоб у метро не укочало, по іншому ніяк! Ось так і жила! Але дуже була рада, коли все закінчилося на 12 тижні!

  більше 4 року
 • alviza

  alviza

  Фігово це. Каламутить, голова може кружляти, як ніби їжа стирчить на рівні грудей і знаєш що якщо вирвеш, то стане краще. А якщо не блювати, то взагалі погано стає, іноді вже вибору немає, само пре назовні. Поки їси все нормально, а як тільки доїси знову по новій. Ну ніби все.

  більше 4 року

Останні коментарі

v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
v380501575135@meta.ua

Олена

відповіла(ів) на Ділимося досвідом схуднення!!! У меня почти десять кило ли...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Худну, менше їсти стала, а вага стоїть на місці. Які причини бувають? Вага - не показник стрункос...
irinapopik29

irinapopik29

відповіла(ів) на Чому я не худну?! вам потрібно влаштувати соб...
olyap5812

olyap5812

відповіла(ів) на Шопинг Я купую одяг через інтернет...